Nowe mieszkanie modelki Zuzanny Bijoch (WIDEO i ZDJĘCIA)

Tagi:
Mieszkanie modelki jest urządzone bardzo minimalistyczne i oszczędnie. Zobacz, jak się prezentuje nowe lokum Zuzanny Bijoch, która choć większość czasu spędza poza granicami Polski, kupiła mieszkanie w rodzinnych Katowicach.
 • Salon w mieszkaniu modelki Zuzany Bijoch

  Mateusz Hładki z "Dzień Dobry TVN" odwiedził Zuzannę Bijoch w jej nowym mieszkaniu w Katowicach. – Jestem cały czas w rozjazdach, ale każdą sekundkę, kiedy jestem w Polsce, staram się spędzić na Śląsku – mówi modelka.

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Salon Zuzanny Bijoch

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Oryginalny regał na książki w salonie Zuzanny Bijoch

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Regał na książki

  Ułożenie tej misternej konstrukcji z książek zajęło kilka godzin.

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Kuchnia w mieszkaniu Zuzanny Bijoch

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • W tym gabinecie powstawała książka

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Czarna łazienka w mieszkaniu Zuzanny Bijoch

  Dzień Dobry TVN/x-news

Mieszkanie modelki powstało z połączenia dwóch mniejszych lokali mieszkalnych. Jest więc spore i mierzy około 130 metrów kwadratowych. W jego aranżacji dominuje ponadczasowa biel. 

W salonie uwagę przykuwają wiszące na ścianie zdjęcia Zuzanny wykonane w czasie sesji w Nowym Jorku na Wall Street, kolorowy obraz nieżyjącego już włoskiego artysty – Nicola Simbari oraz rzeźba utalentowanego polskiego artysty – Pawła Orłowskiego. Obojętnie nie można też przejść obok oryginalnego regału na książki, który formą przypomina strukturę łańcucha DNA. Leżące na nim książki wyglądają niczym spirala.

Polecamy wideoMałe mieszkanie Honoraty Skarbek pomieściło sporą garderobę 

W mieszkaniu jest jedno pomieszczenie, z którego modelka byłaby w stanie rezygnować. To kuchnia, z której praktycznie nie korzysta. Natomiast bardzo przydał się jej gabinet do pracy, w którym w skupieniu pracowała nad swoją pierwszą książką – "Modelka".

W tym białym minimalistycznym mieszkaniu wyróżnia się jedno z pomieszczeń. Jest nim urządzona w czerni łazienka. Natomiast wyposażenie sypialni modelki jest bardzo oszczędne w formie. 

Zobacz, jak modelka Zuzanna Bijoch urządziła swoje wnętrza


Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy