Konkurs "Układanie płytek. Pokaż swoją aranżację" zakończony

Regiodom.pl zorganizował kolejny konkurs dla swoich czytelników. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Podziel się swoim pomysłem na ułożenie płytek i wygraj markowy notebook .
  • Konkurs

    Array

Ciekawie ułożone płytki

Pokażcie swoje pomysły na ułożenie płytek w Waszych domach i mieszkaniach. Zdjęcia przesłane do wzięcia udziału w konkursie pokażemy w formie galerii opublikowanej w serwisie. Będą one inspiracją dla osób szukających ciekawych pomysłów na zaaranżowanie płytek w swoich wnętrzach.

Zobacz: ZDJĘCIA ZGŁOSZONE DO KONKURSU Układanie płytek. Pokaż swoją aranżację 

Prosimy o nadsyłanie zdjęć, które są wynikiem Waszej osobistej twórczości, czyli zrobiliście je sami. Tylko takie zdjęcia można zgłaszać do konkursu.

Dla zwycięzcy atrakcyjna nagroda i coś miłego dla wyróżnionych

Dla osoby, która nadeśle najlepiej ocenioną aranżację płytek, przewidziana jest cenna nagroda – Notebook HP 15-R006NX. Uczestnicy, których zdjęcia zostaną wyróżnione, otrzymają w nagrodę biokominek z zapasem paliwa i ozdobą.

Prosty udział w konkursie

Na adres redakcja@regiodom.pl należy wysłać zdjęcie. W temacie wiadomości należy wpisać „Układanie płytek. Pokaż swoją aranżację". Zgłoszenie powinno zawierać: własnoręcznie wykonane zdjęcie własnej aranżacji z wykorzystaniem płytek oraz adres e-mail, adres korespondencyjny, numer telefonu uczestnika konkursu. 

Przeczytaj: REGULAMIN konkursu

Prace można nadsyłać od 18 do 30 marca 2015 roku. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 1 kwietnia 2015 roku, a jego wyniki zostaną ogłoszone na stronie regiodom.pl.

Zobacz: Zwycięzcy konkursu i ich aranżacje z wykorzystaniem płytek

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy