Jak urządzić wnętrze pokoju dla nastolatki?

Czy zastanawialiście się jak powinien wyglądać pokój urządzony dla nastolatki? Ostatnie trendy mody to akcenty w kolorze turkusowym, żółtym i wrzosowym.
 • Jak urządzić wnętrze pokoju dla nastolatki?

  Timoore
 • Jak urządzić wnętrze pokoju dla nastolatki?

  Timoore
 • Jak urządzić wnętrze pokoju dla nastolatki?

  Timoore
 • Jak urządzić wnętrze pokoju dla nastolatki?

  Timoore

Turkus w młodzieżowym pokoju znajdzie swoje zastosowanie w pomalowaniu ścian, tapecie w pasy, albo w elementach dekoracji pomieszczenia takich jak poduszki, pufy, lampy czy też ramki na zdjęcia. Jeśli już zdecydujemy się na ten kolor, warto zapoznać się z kilkoma ważnymi zasadami eksponowania go we wnętrzu.

Zobacz również: Znaczenie kolorów w aranżacji wnętrz. Jakie barwy warto wybrać

Kolory są na fali

Nawet niewielkie ilości tego koloru będą zauważalne. Turkus świetnie komponuje się z bielą, pastelami, szarością, limonką, żółtym ale i kolorami drewna. Wnętrze pokoju stanie się dla dorastającej dziewczynki świeże i delikatne. Po prostu kobiece.

Kolekcja CLICK oferuje meble zarówno dla dzieci jak i młodzieży w rozpiętej palecie kolorów. Dzięki takim dodatkom wnętrze można urządzić oryginalnie i ciekawie. Jedno i dwudrzwiowa szafa, dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, może idealnie wypełnić małe i trudne do zagospodarowania przestrzenie. Funkcjonalny projekt pozwala na stworzenie zestawów kilku brył, które mogą również pełnić rolę garderoby. Komoda uzupełni dodatkowo górną szufladę, została podzielona półką w trzech poziomach.

Polecamy: Pokój dla chłopca w różnym wieku – jak go urządzić

Wielobarwne rozwiązania

Regały mogą być jednocześnie proste ale i oryginalne. Ich przydatność powinna docenić każda nastolatka. Możliwość wyboru kolorowych półek w kolorze kobaltu, pomarańczy i limonki nada ożywienia neutralnemu designowi. W ofercie są również meble w kolorze białym. Będzie to również świetne rozwiązanie do pokoju dla młodego chłopca.

Kolekcja zawiera osiem brył w tym szafę jednodrzwiową, dwudrzwiową, komodę, biurko, regał, półkę, łóżko z boczną półką i szufladą na pościel. Dodatkowo można zamówić tapicerowane panele, które zamienią łóżko w sofę z oparciem.

To również cię zainteresuje: Jak urządzić pokój dziecka, by był komfortowy do nauki, zabawy i snu

Zmiany są dobre

Warto eksperymentować z paletą dostępnych kolorów. Wszystko zależy od efektu jaki chcemy osiągnąć. Jeśli zdecydujemy się na łagodne kolory uzyskamy pokój dziewczęcy, jeśli natomiast zastosujemy barwy mocniejsze, wnętrze nabierze zdecydowanie męskiego charakteru.

Przy podjęciu decyzji o białych bryłach warto użyć turkusowych dodatków. Można łączyć je z rozmytymi pastelami, żółcią pełną energii, pomarańczą, limonką, a nawet neutralną szarością. Taka gama barw pozwoli na stworzeniu swojej pociesze zacisza, które kojarzyć będzie się z wypoczynkiem.

Autor: Ewa Wieczorska
Współpraca: Timoore
0komentarzy

Polecamy