Jak urządzić wielofunkcyjny pokój w kawalerce (WIDEO)

Małgorzata Socha pomogła urządzić pokój Marzeny i Dawida Ślesików. Trudność polegała na tym, że pokój w kawalerce musi spełniać wiele funkcji: sypialni, miejsca do pracy, rozrywki i spożywania posiłków.
 • Mieszkanie w kawalerce

  Choć życie w niewielkiej kawalerce to spore wyzwanie dla pary, która do tego pracuje w mieszkaniu, to jednak Marzenie i Dawidowi udaje się utrzymać w niej ład i porządek. To spora zasługa duże zabudowanej szafy, która pomaga w ukryciu wielu rzeczy.

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Kawalerka po metamofozie

  Aż trudno uwierzyć, że to ten sam pokój, co na poprzednim zdjęciu.

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Nowa aranżacja kawalerki

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Miejsce do pracy w małym mieszkaniu

  Zamiast dwóch biurek w pokoju stanęło jedno duże, z dwoma miejscami roboczymi.

  Dzień Dobry TVN/x-news

Marzena i Dawid mieszkają w kawalerce. Ich pokój musi pomieścić strefę dzienną i sypialnianą. W ciągu dnia para pracuje w mieszkaniu, więc w kawalerce stoją dwa biurka. Do tego domownicy są miłośnikami gier planszowych, więc szukają miejsca na realizowanie swojego hobby i wieczorne spotkania z przyjaciółmi. Przed Małgorzatą Sochą i projektantki wnętrz: Karoliną Wilk oraz Eweliną Szymczańczak staną też problem, by na tak małym metrażu znaleźć jeszcze miejsce na telewizor, za którym tęsknią Marzena i Dawid.

Przeczytaj również poradnikNa co zwrócić szczególną uwagę, urządzając kawalerkę 

Mieszkanie urządzone jest jeszcze wieloma sprzętami i przedmiotami, które pamiętają czasy studenckie domowników. Których z nich można się pozbyć, a które ze względu na sentyment zostaną?

Zobacz, jaki efekt aranżacyjny uzyskano w kawalerce Marzeny i Dawida

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy