Jak urządzić nowoczesne mieszkanie w jasnych kolorach

Katarzyna i Kamil z Gdańska pokazują Katarzynie Jaroszyńskiej swoje mieszkanie: salon z kuchnią, sypialnię i pokoje dzieci. W ich nowoczesnym mieszkaniu są duże, przestronne i jasne wnętrza.
 • Aranżacja nowoczesnego mieszkania

  Właściciele tego mieszkania lubią czyste i jasne pomieszczenia. By uniknąć wrażanie chaosu we wnętrzach nie ma zbyt wielu dekoracji.

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Nowoczesny salon w jasnych kolorach

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Salon połączony z kuchnią

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Monstera to bardzo modna roślina

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Marmurowa ściana w salonie

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Aranżacja sypialni

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Sypialnia nawiązuje stylem do salonu

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Pokój dziecka o imieniu Krzyś

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Pokój Krzysia - młodszego dziecka Katarzyny i Kamila

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Dekoracyjne koszyczki w pokoju Krzysia

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Pokój dziecka o imieniu Franek

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Pokój Franka - starszego dziecka Katarzyny i Kamila

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Basen pełen piłeczek i mata do jeżdżenia po niej samochodami

  Dzień Dobry TVN/x-news

Mieszkanie Katarzyny i Kamila ma 140 metrów kwadratowych. Projektując wnętrza zależało im na tym, by były one jasne i czyste, bez nadmiaru dekoracji. Lubią czyste i przejrzyste przestrzenie, a do tego wystrój pomieszczeń jest spójny, by w każdym z nich czuli się jak u siebie.

Zobacz: Jak z rudery w kamienicy zrobić piękne mieszkanie 

Katarzyna kocha marmur i marzyła by mieć go w salonie połączonym z kuchnią. Niestety kamień ten nie nadaje się na blaty kuchenne i posadzkę w tym pomieszczeniu. Dlatego wybór padł na ścianę w salonie, która została pokryta jasnym marmurem w jednym kawałku.

Właściciele mieszkania chcieli również, by ich sypialnia optycznie wydała się większa. By uzyskać ten efekt wykorzystali w niej lustra oraz metaliczne lampy, w których odbija się przestrzeń.

Katarzyna przyznała jednocześnie, że najwięcej wysiłku i serca włożyła w zaprojektowanie pokojów dziecięcych, dla synów – Krzysia i Franka. Widać w nich dbałości o każdy detal.


Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Polecamy: Pomysł na urządzenie kawalerki dla dwojga

Autor: redakcja.regiodom
8komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (8)

nawet kota kupili pod kolor ...ohydny snobizm
brr, 18.05.2018, 08:31
nie am też co przesadzać, żeby nie wyszło zbyt mdło jednak U mnie początkowo miały być i beże i szarości, w sypialni mieliśmy już tego typu łóżku więc chieliśmy przy remoncie wszystko dopasować, ale po wizualizacji tego pomyslu szybko zmieniliśmy plan i dodaliśmy mocny akcent na jednej ścianie, tak żeby cos sie działo
aparty, 12.06.2018, 17:22
super fajny stół, szkoda tylko że w nie swoim mieszkaniu, z tego co wiem
mieszkanie zostało już jakiś czas temu sprzedane, więc z jakiego powodu ta euforia i zachwyt ; """" Moje mieszkanie, a w nim dzisiaj magazyn „m jak mieszkanie”. Jestem ogromnie podekscytowana i radosna. To wielkie wyróżnienie i przyjemność, że ktoś polubił nasze miejsce na ziemi i postanowił opublikować je dla całej Polski. """""
ADAM i EWA, 09.07.2018, 13:05
Wciąż nie mogę uwierzyć, że przyjechali do Gdańska, tak mili ludzie by pomóc w pokazaniu naszego domu, w magazynie wnetrzarskim
człowiek w spokoju może popracować i wypić kawę delektując się ukochanym wnętrzem, 
Kocham to miejsce, ten ład i porządek, dla mnie oczywiście jest tu pięknie
ada, 19.07.2018, 23:10
Widzę, że jako sposób na wydzielenie stref zastosowano podwieszane sufity. Jasne kolory są neutrane i wszędzie pasują. Doc tego lustra dają wrażenie, że pomieszczenie jest znacznie większe. Krótko mówiąc podoba mi się ;)
Grzegorz Wróbel, 13.08.2018, 17:35
na jednej ze scian uzylem struktury stiuk wenecki farb magnat wyszło naprawde ciekawie, pozostałe sciany były juz pomalowane farba
maura, 07.10.2018, 17:31
jak ktoś może być tak obłudny, ta pani już dawno nie jest właścicielką tego "wspaniałego" mieszkania, obecnie zamieszczane wpisy na blogu dotyczą już cudzej własności, fe.......
ada, 24.10.2018, 19:32
Znam rP. Kasię i P Kamila z social mediów i bloga, to bardzo ciepli ludzie, a Pani Kasia daje dużo porad na swoich kanałach, mi pomogła i doradziła z łazienką, bardzo otwarta obserwuję od 2 lat. Zawsze uśmiechnięci i tacy normalni. https://blog.mohome.pl/ tu możecie ich lepiej poznać wtedy myślę skończą sie te komentarze. ps. A kota z tego co wiem mają od lat zresztą to mówili w jakimś materiale pamiętam :) proszę sie nie przejmować głupim hejtem
MARLENA Zduńska, 05.07.2019, 20:56