Jak urządzić kawalerkę dla dwojga (WIDEO)

Kawalerka Anety i Mateusza ma 34 metry kwadratowe. Choć małżonkowie mają inny tryb pracy - dzienny i nocny, udało się urządzić mieszkanie w taki sposób, że domownikom żyje się im komfortowo.
 • Pokój w kawalerce

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Aranżacja kawalerki dla dwojga

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Aneks kuchenny w kawalerce

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Sypialniany kącik w kawalerce

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Pomysł na aranżację kawalerki dla pary

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Aranżacja pokoju w kawalerce

  Dzień Dobry TVN/x-news

W prezentowanej 34-metrowej kawalerce mieszka małżeństwo. Przy czym każdy z małżonków prowadzi odmienny tryb życia. Aneta pracuje w dzień, a Mateusz w nocy. – Wiedzieliśmy, że naszym priorytetem jest wydzielenie aneksu sypialnianego – mówi właścicielka kawalerki. Do tego, w związku z tym, że Aneta jest tancerką baletową, potrzebuje wolnej przestrzeni, by czasem przypomnieć sobie elementy choreografii.

Warto zobaczyć: 25 pomysłów na aranżację małego salonu 

Przykład mieszkania Anety i Mateusza pokazuje że nawet w małym mieszkaniu można urządzić się tak, by było wygodnie oraz pomieściły się wszystkie niezbędne rzeczy i sprzęty.
Zdaniem architekt, Moniki Gruszki w kawalerce warto maksymalnie wykorzystać przestrzeń w pionie (np. zabudować wnękę od podłogi po sufit), by znaleźć miejsce na przechowywanie jak największej ilości rzeczy. Ekspertka mówi w wideo również o innych pomysłach na funkcjonalne urządzenie kawalerki, w której mieszka nawet rodzina z dzieckiem.

Zobacz, jak urządzić kawalerkę nawet dla rodziny

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Przeczytaj również: Czy czeka nas boom na mikromieszkania 

Zobacz, co o mieszkaniu w swoich pierwszych kawalerkach mówią: Joanna Jarmołowicz – aktorka, Tomasz Lubert – muzyk oraz Mateusz Hładki – dziennikarz.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news 

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy