Jak podzielić małe pomieszczenie za pomocą mebli (WIDEO)

Salon i jadalnia w jednym pomieszczeniu były marzeniem Izabeli. Zobacz, jak można wydzielić te dwie strefy na pomocą umeblowania.
  • Salon przed metamorfozą

    Tak wyglądał salon Izy przed metamorfozą.

    Dzień Dobry TVN/x-news
  • Salon po metamorfozie

    Tak wygląda salon Izy po metamorfozie.

    Dzień Dobry TVN/x-news

Izabela Bagińska i jej córka Zosia mieszkają w swoim mieszkaniu od roku. Mają pięknie urządzone sypialnie.

Polecamy równieżCiekawe pomysły na kącik jadalniany (ZDJĘCIA) 

Niestety Izabela nie jest zadowolona z salonu połączonego z jadalnią. Dotychczasowa aranżacja nie spełnia Jej zdaniem swojej funkcji. Dlatego o pomoc poprosiła ekspertkę i aktorkę.

Projektantka wnętrz Ewelina Szymańczak i Małgorzata Socha pokazały, jak można podzielić pomieszczenie za pomocą mebli. Udało im się przy tym sprawić, że wnętrze wygląda ciepło, stylowo i przytulnie. 

Zobacz mieszkanie Izabeli i oceń metamorfozę Jej salonu połączonego z jadalnią


Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Autor: redakcja.regiodom
1komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (1)

Ostatnimi czasy udało mi się zakupić nowe mieszkanie w stanie developerskim. Z racji małej wiedzy odnośnie odbioru od developera takiego mieszkania zatrudniłem architektów z targówka, aby pomogli mi przy tym trudnym dla mnie momencie. Sprawdzili wszystko według jakichś tam norm i znaleźli parę usterek, dzięki czemu nie obawiam się że mogę wydać więcej na wykończenie. Wziołem ich też do samego wykończenia i jestem zadowolony z efektów. Zostawiam namiar zainteresowanym 500 440 403, kparchitektura.wordpress.com/
Michałkowski, 14.09.2017, 17:47

Polecamy