Lampa w paski - tradycja wciąż w modzie

W ubiegłym roku paski podbiły serca wielu projektantów wnętrz. Motywy te, mogliśmy znaleźć na tapetach, zasłonach, dywanach ale i niektórych gadżetach aranżacyjnych. Nieprzemijający trend pojawia się w oświetleniu
  • Lampa w paski - tradycja wciąż w modzie

    www.sigma-lampy.com.pl
  • Lampa w paski - tradycja wciąż w modzie

    www.sigma-lampy.com.pl
  • Lampa w paski - tradycja wciąż w modzie

    www.sigma-lampy.com.pl

W skład pasiastych dodatków wchodzą kinkiety, lampy podłogowe, biurkowe, zwisy i plafony. Jednym z głównych projektów jest abażur w kształcie często spotykanego walca. Wnętrze abażura zostało zabezpieczone specjalną folią PCV, a jego zewnętrzna część ubrana jest w materiał z faktury beżowo-kremowych pasków.

Zobacz również: Ciekawa lampa: dotknij pośladków, a zapali się światło (WIDEO) 

Paski, paski, paski

Zwisy świetnie sprawdzą się w kuchni utrzymanej w stylu minimalistycznym, ale i pokoju dziennym. Kinkiety tradycyjnie zarezerwowane są dla przedpokoju. Sprawdzą się w towarzystwie plafonów w nowoczesnym salonie. Modna lampa podłogowa będzie idealną towarzyszką przyjacielskich rozmów i wciągających lektur w pokoju gościnnym. By podkreślić okolice biurka, postawmy w pobliżu małą lampkę biurkową.

Pasiaste lampy są stworzone z myślą o pomieszczeniach, które mają być łagodne i ciepłe. Prosta forma, w połączeniu z uniwersalnymi kolorami umożliwia nam swobodne łączenie modeli z innymi elementami, w które wyposażone jest nasze mieszkanie. Do lampy stojącej pasuje czerwona sofa, ale i blady, oliwkowy fotel.

To też cię zainteresuje: DIY - jak zrobić lampę ze starych butelek i wazonów? 

Autor: Ewa Wieczorska
Współpraca: www.sigma-lampy.com.pl
0komentarzy