Ciekawe oświetlenie: świecące, bawełniane kule (ZDJĘCIA)

Oryginalne łańcuchy świetlne zdobywają coraz większą popularność w polskich wnętrzach.
 • Lampki Cotton Ball Light

  Cotton Ball Light
 • Lampki Cotton Ball Light

  Cotton Ball Light
 • Lampki Cotton Ball Light

  Cotton Balls Light
 • Lampki Cotton Ball Light

  Cotton Ball Light

Kolorowe, bawełniane kule z lampkami w środku nadadzą każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Delikatny łańcuch świetlny można zawiesić w oknie, na meblach lub położyć na stole. Są dostępne w 40 kolorach.

Czytaj: Ciekawa lampa: dotknij pośladków, a zapali się światło (WIDEO) 

Jak powstają oryginalne lampki?

- Baloniki są owijane bawełnianą nicią nasączoną klejem. Gdy zaschną, to przebija się balonik w środku i gotowe - opowiada Joanna Zagańczyk z Cotton Balls Light, która sprowadza lampki do Polski.

Na stronie firmy dostępny jest kreator, w którym można samemu dobrać kolory świecącego łańcucha.

- Czasami klienci, którzy sami tworzą swoje lampki, przyznają, że potrafią przez kilka godzin rozplanowywać i wybierać kolory - mówi Zagańczyk.

Z gotowych zestawów najpopularniejsze są te w chłodnych, jasnych barwach. Najchętniej kupowanym zestawem jest "By pretty pleasure", który łączy beże z szarością.

Oryginalne lampki, można kupić na stronie dystrybutora lub w sklepach oferujących designerskie elementy wystroju wnętrz. Ich cena zależy od ilości elementów na kablu. Za 10 elementów zapłacimy 59 złotych, a najdroższy zestaw złożony z 50 kulek kosztuje 219 złotych. Można również zamówić usługę montażu lampek, lub specjalne haczyki, które pomogą przy przytwierdzeniu ich do ściany. Nowości z Cotton Ball Lights można także śledzić na facebooku.

Autor: Zuza Gunia
1komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (1)

te kule są już od jakichś 5 lat na rynku...portal na czasie
Aga, 12.03.2014, 11:26