Toaletka dla nowoczesnej kobiety

Tagi:
Toaletka to miejsce, w którym można spokojnie i wygodnie zadbać o własny wygląd. Ten meble przypadnie do gustu każdej współczesnej kobiecie.
  • Toaletka Verano

    Proste i wygodne kształty współczesnych mebli wcale nie muszą być minimalistyczne i surowe. Wręcz przeciwnie – w doborze ich kolorystyki, w zestawieniach materiałowych i układzie aplikacji widać starannie przemyślaną koncepcję, dzięki której meble te są prawdziwą ozdobą pomieszczenia, a jednocześnie dobrze spełniają swoją użytkową rolę.

    Mebin
  • Toaletka Verano w sypialni

    Toalateka Verano jest dwukolorowa.

    MEbin

Toaletka może być ozdobą sypialni. Dodatkowo tworzy ona obszar intymności, w którym wykonuje się najbardziej kobiece czynności w trosce o urodę. Na przestrzeni dziejów kanony piękna i rodzaje środków poprawiających wygląd zmieniały się, ale niezmiennie potrzebne jest miejsce, by móc zatroszczyć się o swój wygląd.

Przeczytaj: Czy warto mieć toaletkę? (zdjęcia) 

Odpowiedź na potrzeby nowoczesnych kobiet

Toaletka Verano ma prostą formę, szlachetny wygląd i jest starannie wykonana. Mebel ma odpowiednio zorganizowaną przestrzeń. Wygodne szuflady przydatne są do przechowywania kosmetyków i akcesoriów. Dwie mniejsze są w nadstawce, w toaletce zaś, jest szeroka, przestronna szuflada na przykład na biżuterię. Dzięki szufladom mamy wolną przestrzeń na blacie, która może zostać wykorzystana jako miejsce dla wyeksponowania efektownych bibelotów, czy choćby ozdobnego flakonika perfum.

Toaletka Verano to mebel dwukolorowy. Jego kolorystyka oparta jest na kontrastowym połączeniu białych i brązowych elementów. Wraz z nadstawką tworzy prostą, nowoczesną konstrukcję osadzoną na prostokątnej podstawie. Blaty pokryte są białymi taflami o eleganckim połysku. Boki i fronty szuflad umieszczonych w nadstawce są ozdobione drewnem wybarwionym w ciepłym kolorze antycznego orzecha, z wyraźnie zaznaczonym naturalnym rysunkiem słojów. Niebanalną ozdobą mebla jest obicie frontu dolnej szuflady i podstawy białą skórą ekologiczną. Odzwierciedla to modny obecnie trend wystroju sypialni, zgodnie z którym meble ozdabia się tapicerowanymi zagłówkami i nawiązującym do nich obiciem ścian.

Dopełnieniem toaletki jest ścienne lustro w dekoracyjnej ramie. Zestawienie toaletki, stołka oraz lustra pokazuje przemyślaną kompozycję tego mini zestawu. Podkreśla on odrębność przestrzeni, którą meble te tworzą w pomieszczeniu – wyodrębniony w nim kącik toaletowy staje się osobnym miejscem, stanowiącym kobiecy azyl.

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy