Sprytne rozwiązania łazienkowe do przechowywania przedmiotów

Mądrze zaprojektowane rozwiązania łazienkowe to podstawa w czasach, gdy coraz więcej rzeczy uznajemy za niezbędne, a nasze łazienki wcale nie stają się większe.
 • Mobilne lustro łazienkowe

  Mobilne lustro pozwala na wygodne zbliżanie i oddalanie tafli. Dzięki takiemu lustru można dostrzec więcej.

  Cersanit
 • Wanna z podręcznymi schowkami

  Komfortowa wanna wyposażona jest w meblową obudowę, która skrywa trzy poręczne szafki oraz schowek na rzadziej używane przedmioty. To nowatorskie rozwiązanie jest bardzo funkcjonalne i eleganckie zarazem.

  Cersanit
 • Mobilny kontenerek łazienkowy

  Mobilny, nieduży kontenerek może być zarówno schowkiem lub koszem na pranie oraz siedziskiem jednocześnie.

  Cersanit
 • Szafka podumywalkowa

  Szafka podumywalkowa wyposażona jest w szuflady oraz miejsce na papier toaletowy i szczotkę do WC. To idealne rozwiązanie do toalety.

  Cersanit
 • Słupek łazienkowy z półkami

  Słupek z pomysłowym i praktycznym układem półek umożliwia nawet przechowywanie mopa z wiaderkiem.

  Cersanit
 • Schowki w łazience

  Kolekcja mebli Smart to gama rozwiązań, które pomogą stworzyć przyjazną i wygodną łazienkę.

  Cersanit
 • Aranżacja łazienki w bieli

  Cersanit

Łazienka najczęściej musi sprostać wielu zadaniom. To jednocześnie pokój kąpielowy, pralnia i składzik. Ponadto łazienka bywa także suszarnią i domowym salonem kosmetycznym. Pozornie niemożliwe wydaje się pogodzenie stylistycznego minimalizmu z coraz większą liczbą przedmiotów przechowywanych w łazience.

Przykładem mądrze zaprojektowanego systemu do przechowywania przedmiotów w łazience jest kolekcja Smart. To rozwiązanie dla osób ceniących minimalizm, które nie lubią drastycznie ograniczać liczby rzeczy w łazience. Smart to kolekcja elementów przemyślanych w najdrobniejszych szczegółach, które są funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu.

Polecamy również: Designerskie szafki na obuwie 

Kolekcja Smart dzięki uniwersalnej kolorystyce i nowoczesnym formom doskonale wygląda w wielu
stylistycznych konfiguracjach. Wszystkie meble wyposażono w wygodny system "push", czyli rozwiązanie pozwalające jednym delikatnym ruchem otworzyć drzwiczki, czy szufladę.


Meble łazienkowe Smart
Meble wykonane są w skandynawskiej, stonowanej kolorystyce. Jest ona jednocześnie uniwersalna i elegancka. Można wybrać między nieskazitelną bielą, a szlachetną szarością frontów, które ładnie korespondują z obudową w kolorze jasnego jesionu.fot. Cersanit

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy