Sofy, fotel i puf w stylu lat 60-tych

Zobacz sofy, które nawiązują do stylistyki z lat 60-tych. Odznaczają się lekką linią, drewnianymi nogami oraz intensywną i jednolitą barwą. Sofy te będą kontrastować w salonach, których ściany pomalowane są na modny szary lub grafitowy kolor.
 • Sofy z kolekcji Yoko

  Kolekcja Yoko składa się z kanapy 2- i 3-osobowej, fotela oraz pufy.

  Agpol
 • Kolekcja Yoko

  Cała kolekcja Yoko w intensywnym kolorze czerwonym pasuje do przestronnych, jasnych pomieszczeń. W takim salonie w żywych barwach mogą być również obrazy lub inne dekoracje.

  Agpol
 • Sofa Yoko

  Agpol

Kolekcja mebli tapicerowanych Yoko to propozycja stylizacją nawiązująca do lat 60-tych XX wieku. Meble te są miękkie dzięki temu, że w siedziskach zastosowane są sprężyny faliste i specjalne pianki siedziskowe. Sofy mają też wysokie, drewniane nogi w kolorze naturalnego buku, co jest charakterystyczne dla mebli z lat 60-tych.

Polecamy: Meble ozdobione tysiącami kolorowych filcowych kulek (zdjęcia)

Meble mogą mieć obicie z tkanin wełnianych, z naturalnej bawełny lub przypominających filc. Tapicerke możne wykonać również z tkaniny Amara Mystic, z której można zmywać zabrudzenia używając jedynie ściereczki lub ręcznika papierowego zanurzonych zmoczonych wodą.

Prostota, symetria i naturalne materiały w intensywnych barwach

W latach 60-tych królowały meble wypoczynkowe o prostych kształtach i symetrycznych konturach, które były obite naturalnym materiałem, w intensywnym i jednolitym kolorze. Dlatego warto wybrać kolekcję Yoko na przykład w czerwonej barwie. Takie meble będą stanowiły wyraźny element dekoracyjny w salonie, którego ściany pomalowane są na szaro lub grafitowo. W takim pomieszczeniu podłoga powinna być z jasnego drewna lub jego imitacji, by pasowała barwą do bukowych nóg mebli. Z drewna, w tej samej kolorystyce, może być także wykonany blat stolika kawowego.

Dowiedz się: Modne kolory ścian na 2015 rok (zdjęcia) 

Kanapy i fotel mają szerokość 85 cm, długość fotela wynosi również 85 cm, kanapy w wersji 2-osobowej 181 cm, a 3-osobowej 210 cm. Puf ma wymiary 45 cm na 60 cm. Ceny mebli obitych tkaniną Hamilton są następujące: fotela – ok. 560 zł, mniejszej kanapy – 900 zł, większej – 1090 zł, pufu – 240 zł. Ceny różnią się w zależności od wybranej tkaniny obiciowej.

Autor: redakcja.regiodom
Współpraca: Agpol
0komentarzy