Przezroczyste meble w aranżacji mieszkania (WIDEO)

Wybór przezroczystych mebli na pewno sprawdzi się w małym mieszkaniu. Idealnie wkomponowują się w każdy styl, ponieważ wtapiają się we wnętrze. Dekoratorka Ewa Mierzejewska radzi, czym kierować się przy wyborze przezroczystych mebli.
 • Przezroczyste meble

  W przezroczystych meblach fajne jest to, że można dopasować je do każdego stylu. Przezroczyste meble wcale nie muszą wyglądać jak duchy, ponieważ mogą być w różnych kolorach.

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Bezbarwne meble przezroczyste

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Przezroczyste meble mogą mieć barwę

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Mebel z tworzywa sztucznego

  Dzień Dobry TVN/x-news

Przezroczyste meble wykonuje się z tworzyw sztucznych oraz ze szkła. Dzisiaj przyjrzymy się tym pierwszym. Są one lekkie (wizualnie i fizycznie) oraz mają nowoczesną formę. Wśród tego typu wyposażenia prym wiodą meble transparentne, czyli bezbarwne. Idealnie nadają się one do aranżacji małych mieszkań, ponieważ dzięki nim uzyskujemy efekt niezagracenia wnętrza. Decydując się na przezroczyste meble z tworzyw sztucznych musimy mieć świadomość, że mogę się one rysować w trakcie użytkowania. Na ich trwałość i jakość największy wpływ ma rodzaj użytego tworzywa. Do produkcji tych mebli wykorzystuje się m.in. poliwęglan oraz pleksi.

Zobacz, jak wybrać przezroczyste meble, by były trwałe i ładne jak najdłużej


Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news 

Dowiedz się: Jaki materiał na blat kuchenny wybrać: drewno, kamień czy z konglomerat 

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy