Meble z technologią bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych

Zobacz lampkę, stolik i inne meble, które umożliwiają naładowanie smartfona czy laptopa.
 • Meble do bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych

  Teraz smartfon czy laptop będzie można naładować na stoliku, lampie czy innym meblu.

  Ikea
 • Akcesoria do bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych

  Z takimi akcesoriami przestrzeń wokół nas będzie bardziej uporządkowana i przyjazna, a codzienne życie stanie jeszcze i, gdu wiejsze i wygodniejsze.

  Ikea
 • Lampa Varv do bezprzewodowego ładowania

  Ikea
 • Stolik Nordli

  Ikea
 • Podstawki do bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych

  Ikea
 • Montaż ładowarki jyssen

  Ikea

Dzięki sprytnym rozwiązaniom będziemy mogli nie tylko naładować nasze urządzenia mobilne w dowolnym miejscu w domu lub w biurze. Pozbędziemy się także plątaniny kabli i problemu z szukaniem ładowarki, gdy laptop lub smartfon da znać, że bateria jest na wyczerpaniu.

Nowe stoliki (Selje, Nordli) i lampki biurkowe (Varv, Riggad) oraz lampa podłogowa (Varv) zintegrowane są z ładowarkami bezprzewodowymi. Miejsce do ładowania jest oznaczone znakiem plus. Życie mogą ułatwić nam również oraz podstawki Nordmärke, na których można w jednej chwili ładować jeden lub kilka smartfonów. Podstawki mają też wejście do USB. Natomiast ładowarkę bezprzewodową Jyssen można wbudować w dowolny mebel, w zależności od naszych potrzeb. 

Ładowarki te działają w oparciu o technologię Qi. W Polsce nowe produkty ze zintegrowaną technologią bezprzewodowego ładowania będą dostępne w sprzedaży od kwietnia 2015 roku. 

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy