Meble łazienkowe Amsterdam

Nowoczesne meble w bogatej kolorystyce wykonane są w technologii akrylowej, która zabezpiecza je przed szkodliwym działaniem wody i wilgoci w łazience.
Łazienka urządzona meblami Amsterdam firmy Aquaform
Meble Amsterdam dzięki bogatej kolorystyce oraz prostym, kubistycznym kształtom pasują do każdej łazienki. Nadają przy tym wnętrzu wyjątkowego, indywidualnego charakteru.

fot. Aquaform

  • Łazienka urządzona meblami Amsterdam firmy Aquaform
  • Podwójna szafka podumywalkowa w kolorze białym
  • Szafka podumywalkowa Amsterdam firmy Aquaform
  • Szafka podumywalkowa Amsterdam firmy Aquaform

Kolekcja mebli łazienkowych o nazwie Amsterdam składa się z:

  • szafki podumywalkowej,
  • dwóch wariantów szafki wysokiej wiszącej – tradycyjna lub z półkami i koszem na bieliznę,
  • szafki niska,
  • szafki z lustrem, która opcjonalnie może być wyposażona w dodatkowe oświetlenie.

Meble dostępne są w dziewięciu modnych kolorach: białym, legno ciemne, tabac cherry, choco, wanilii, cappuccino, bordo, fiolecie i antracycie. 

Akrylowa powierzchnia dla większej trwałości mebli w łazience

Meble łazienkowe w kolorach: wanilia, cappuccino, bordo, fiolet i antracyt wykonane zostały w technologii polegającej na połączeniu płyty MDF średniej gęstości z powłoką akrylową, która zapewnia długotrwałe zachowanie oryginalnego koloru frontów i ich wysoki połysk. Dzięki zastosowaniu płyty akrylowej meble charakteryzują się podwyższoną odpornością na szkodliwe działanie wody, wilgoci i pary wodnej. Powierzchnia akrylowa jest łatwa do czyszczenia, co ma szczególne znaczenie w łazience, w której utrzymanie właściwej higieny jest priorytetem.

Rozwiązania dla wygody

Szafa wysoka z koszem, w której w dolnej części zamiast półek znajudje się pojemnik na bieliznę jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Umożliwia maksymalnie wykorzystanie powierzchni łazienki,
a jednocześnie pozwala na wygodne przechowywanie brudnej bielizny w sposób niewidoczny dla oka.

Dla wygody i komfortu użytkowania mebli szafki wyposażone są w ergonomiczne uchwyty oraz mechanizm hamujący firmy Häfele, dzięki któremu szuflady w ostatniej fazie zamykania zwalniają tempo i delikatnie się domykają bez konieczności dodatkowego zatrzaskiwania. 

Autor: mk
1komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (1)

zawsze bałam się intensywnych i ciemnych kolorów w aranżacji wnętrz ale ta łazienka w fiolecie ładnie się prezentuje, moze to wynik dużej przestrzeni
basia, 21.06.2011, 22:47