Meble do urządzenia małej łazienki

Trzy na cztery rodziny mają łazienkę o powierzchni do 5 metrów kwadratowych. Jednak nawet taką małą przestrzeń można funkcjonalnie zaaranżować. Podpowiadamy, jak umeblować małą łazienkę.
  • Meble do małej łazienki

    W małej łazience, gdy liczy się każdy centymetr, warto przyjrzeć się meblom modułowym, czyli tym o mniejszych rozmiarach.

    Nano

W większości polskich domów są małe łazienki. Aż 73 procent rodzin ma łazienkę o powierzchni poniżej 5 metrów kwadratowych. Jej urządzenie może być trudne. Wybierając wannę lub prysznic, meble czy pralkę musimy zawrzeć kompromis między powierzchnią a naszymi oczekiwaniami. Są jednak meble przeznaczone szczególnie do urządzania małych łazienek. Właśnie w sytuacji, gdy liczy się każdy centymetr, warto przyjrzeć się meblom modułowym, czyli tym o mniejszych rozmiarach.  

Takie są np. meble Nano. Szafki mają trzy różne głębokości: 12,5 cm, 18,5 cm oraz 24,5 cm, więc ułatwią wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Jest też funkcjonalny kosz na bieliznę ukryty w szafce. Żywe kolory szafek (zielony, pomarańczowy, szary i biały) odmienią każde wnętrze, nadadzą mu blask, tworząc pełne energii kompozycje kolorystyczne. Meble Nano to również ergonomiczne kształty wanien występujących w kilku wersjach (dłuższej i krótszej, lewo- i prawostronnej) oraz ceramiki o zróżnicowanych rozmiarach.

Autor: Katarzyna Piojda
Współpraca: Nano
1komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (1)

wydaje mi się, że Roca na swojej stronie ma meble dostepne w różnych rozmiarach, ja kupowałam ich szafki w stacjonarnym sklepie i nie patrzyłam na rozmiar bo mam dosyc duzy metraz łazienki
eryka32, 13.12.2014, 09:26