Silikonowe narzędzia i naczynia do kuchni - mnóstwo zalet, dwie wady (WIDEO)

Anna Nowak-Ibisz, prowadząca program "Pani Gadżet", zaprezentowała w studiu „Dzień Dobry TVN" silikonowe gadżety w kuchni, m.in. składany lejek, siatkę, w której można gotować czy czerpak, który może stać.
  • Silikonowe narzędzia kuchenne i naczynia

    Silikonowe narzędzia kuchenne i naczynia

    Dzień Dobry TVN/x-news

- Silikon jest związkiem krzemu, czyli piaskiem. Jest bardzo odporny na wysokie temperatury - zaznaczyła Nowak-Ibisz.

Silikonowe narzędzia i naczynia mają wiele zastosowań, a dzięki temu, że bardzo często są składane, można je łatwo przechowywać. Mają jednak dwie wady - dość wysoką cenę i podatność na zabrudzenia. Silikon przyciąga kurz.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news 

Zobacz też: Blat kuchenny z pojemnikiem na odpadki. Jak go zrobić

Autor: redakcja.regiodom
Wideo
  • Silikonowe gadżety do kuchni
2komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (2)

Niektóre rzeczy z pokazywanych są bardzo fajne (używam ich) ale z niektórych to się uśmiałam. Np. "tacka" do gotowania na parze (hahaha) to zupełna porażka - po nałożeniu warzyw, tacka wpada do wody bo jest miękka, nie usztywniona. Kobieta pokazująca też to zauważyła i szybko przeszła do następnej rzeczy.
Siatka do jajek fajnie wygląda ale do gotowania jest niepotrzebna,
miska na owoce /lub/ do smażenia ryby też sprawia wrażenie jakby ktoś na siłę szukał zastosowania dla kawałka silikonu (bo mu jakaś resztka została z produkcji)
a o co chodziło z tą blachą z której ciasto się nie wyleje, to nie wiem. Przecież jak kobieta ją podniosła, to pod własnym ciężarem się ugięła. Chyba się jednak ciasto wyleje
:D, 24.01.2014, 12:50
Komentarz został usunięty.