Karafka na wodę

Woda ma zbawienny wpływ na nasz organizm. Każdego dnia powinniśmy pić około dwóch litrów wody. By o tym pamiętać, warto zaopatrzyć się w praktyczny zestaw - karafkę na wodę i szklankę.
 • Karafka na wodę ze szklanką w komplecie

  Nie każdy z nas pamięta, by pić przynajmniej 2 litry wody dziennie. Taka karafka pomoże nam zmienić ten zły nawyk. Szklana karafka z podziałką pokazuje, ile wody zostało nam jeszcze do wypicia. Warto wiedzieć, że zbyt małe nawodnienie organizmu może przyczynić się do pogorszenia stanu psychofizycznego oraz prowadzić do: bezsenności, dręczącego pragnienia, rozdrażnienia, zaczerwienienia skóry, braku apetytu, zaburzeń oddychania, wysychania błony śluzowej jamy ustnej oraz osłabienia sił fizycznych. Dlatego pijmy wodę!

  Bonami.pl
 • Karafka z motywem Wave black

  Zestaw Drinkitnow dba o dostarczenie naszemu organizmowi odpowiedniej ilości wody przez cały dzień.

  Bonami.pl
 • Karafka z motywem Wave red

  Bonami.pl

Zestaw Drinkitnow to stylowa karafka i poręczna szklanka. Karafka zakończona jest eleganckim drewnianym korkiem i ma pojemność 1 litra, czyli połowę dziennego zapotrzebowania na płyny u dorosłego człowieka. W szklanka pomieści się natomiast 250 ml wody.

Pomysłowa miarka umieszczona na karafce wskaże poziom wody, jaki powinien być osiągnięty o konkretnych, zaznaczonych na przedziałce godzinach. Dzięki temu naczynie w przyjazny i ciekawy sposób podpowiada, w jakim tempie powinniśmy je opróżnić, aby przez cały dzień dostarczać naszemu organizmowi odpowiednią ilość płynów. 

Polecamy również: Urządzenie do przygotowywania wody sodowej i napojów gazowanych 

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy