Jak zorganizować przestrzeń w szafie na ubrania (WIDEO)

W uporządkowaniu i wygospodarowaniu większej ilości miejsca w szafie pomagają cienkie wieszaki, worki próżniowe i pudełka na buty.
 • Porządek w szafie

  Jeżeli masz małą szafę, to jesienią i zimą zaczynasz myśleć, jak pomieścić w niej cieplejsze ciuchy, które zajmują więcej miejsca od tych letnich. Ubrania, których nie używasz w zimnych miesiącach, zamknij w worku próżniowym, a zyskasz przestrzeń.

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Pojemniki z tworzyw sztucznych

  Trzy, cztery pojemniki tego typu kosztują około 7 złotych.

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Próżniowy worek na odzież

  Próżniowy worek wypełniamy ciuchami lub pościelą, zamykamy go i wysysamy z niego powietrze wykorzystując odkurzacz, który jest w każdym domu.

  Dzień Dobry TVN/x-news
 • Wieszaki na ubrania

  W małej szafie wato używać wieszaków z pralni, które zajmują mniej miejsca od tradycyjnych wieszaków, a dodatkowo mają foliowy pokrowiec.

  Dzień Dobry TVN/x-news

Lato się skończyło, więc musimy zrobić w szafie miejsce na cieplejszą, jesienno-zimową odzież. Radzimy, jak wygospodarować w szafie więcej miejsca. 
Anna Nowak-Ibisz zachęca między innymi do skorzystania z worków próżniowych. To niewielki koszt (3 sztuki kosztują około 16 złotych), a duża oszczędność miejsca w szafie. Próżniowe pakowanie sprawdza się również przy zmianie pościeli z letniej na zimową.

Zobacz sposoby na wygospodarowanie miejsca i zrobienie porządku w szafie z ubraniami

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news 

Dowiedz się: Jak suszyć ubrania w mieszkaniu

 

 

Autor: redakcja.regiodom
2komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (2)

Worki próżniowe są dobre, ale ubrania po wyjęciu z worków są bardzo wygniecione i trudno je rozprasować. Wiosną do worków włożyłam kurtkę i płaszcz. Każdą rzecz osobno. Teraz wyciągnęłam z worków i ubranie jest bardzo wygniecione. Płaszcz zaniosłam do pralni, aby przeprasowali specjalnym żelazkiem, bo prasowanie w domu żelazkiem na parę nic nie dało. żelazka w pralni też nie pomogły i płaszcz do wyrzucenia. Worki dobre są na kołdry, koce.
jolka78, 04.10.2014, 14:48
stefańska, 04.10.2014, 18:40