Designerskie meble i akcesoria z betonu architektonicznego

Beton architektoniczny stwarza ogromne możliwości projektowe, nie tylko pod względem kształtów i rozmiarów, ale także barw i faktur. W listopadzie na polskim rynku zadebiutowały meble z betonu architektonicznego.
 • Beton architektoniczny w aranżacji wnętrz

  – Nasze meble betonowe, wyglądające na ciężkie monolity, są w rzeczywistości lżejsze niż mogłoby się wydawać. Niekiedy ważą mniej niż gdyby były wykonane z litego drewna – komentuje Joanna Ciecierska, Specjalista ds. Marketingu w firmie Vinderen, twórcy nowego brandu – To wszystko za sprawą skrupulatnie dobieranych mieszanek, a także technologii natrysku, z której korzystamy przy ich produkcji.

  Morgan & Möller
 • Beton architektoniczny we wnętrzu

  Oszczędność formy widoczna w meblach z betonu architektonicznego stwarza duże możliwości dekoratorskie dla pozostałych elementów wyposażenia wnętrz.

  Morgan & Möller
 • Stolik z betonu architektonicznego

  Taki betonowy stolik idealnie pasuje do wnętrza w stylu minimalistycznym.

  Morgan & Möller
 • Stół i fotel z betonu

  Morgan & Möller
 • Beton architektoniczny w kuchni

  Morgan & Möller
 • Beton architektoniczny w aranżacji kuchni

  Morgan & Möller
 • Wyposażenie wnętrza z betonu architektonicznego

  Morgan & Möller

Dostępne są płyty z betonu architektonicznego w różnych rozmiarach. Mogą one mogą być gładkie, z wżerami lub z efektem marmuru. Podstawowe barwy betonowych mebli to: jasnoszara i ciemnoszara. Choć elementy można zamówić również w antracycie, bieli oraz wszystkich barwach zbliżonych do palety RAL.

System montażu elementów betonowych może być widoczny. Wtedy jest możliwość wybrania materiału wykończeniowego oraz koloru zaślepek umieszczanych w rogach płyty. Mogą one być ze stali szczotkowanej lub betonowe oraz w dowolnie wybranym kolorze. 

Przeczytaj również: Beton architektoniczny – jako element aranżacji wnętrz 

W ofercie Morgan & Möller są także meble betonowe: regały, komody, fotele, stoły, sofa oraz akcesoria dekoracyjne i wyposażenie łazienek czy kuchni na zamówienie. Do foteli czy sofy dedykowany jest duży wybór tapicerek. Może być ona wykonana nawet z naturalnej skory – tej samej, z jakiej przy produkcji siedzeń samochodowych korzysta Bentley. 

Meble betonowe to swego rodzaju dzieła sztuki, oryginalna ozdoba nadająca zupełnie wyjątkowy charakter każdej przestrzeni. 

Zobacz: Betonowe gadżety w aranżacji mieszkania

Autor: redakcja.regiodom
1komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (1)

Nie tylko Morgan & Möller robi ciekawe meble z betonu, polecam Markę SLABB.pl też mają ciekawe meble.
Łukasz, 08.05.2018, 10:42