Blok mieszkalny w Stalowej Woli

W Stalowej Woli prezydent chce przenosić do zadłużonych mieszkań komunalnych eksmitowanych dłużników z innych mieszkań.
Blok mieszkalny w Stalowej Woli
Blok komunalny w Stalowej Woli przy ulicy Kilińskiewgo. Jeden z tych, gdzie mogą trafić dłużnicy do dłużników. fot. Zdzisław Surowaniec
  • Blok mieszkalny w Stalowej Woli
Dodaj komentarz

Komentarze (12)

nie naliczajci tyle odsetek za dlug to da sir spkacic
........, 19.12.2012, 23:42
Bardzo dobry pomysł godny naśladowania przez innych burmistrzów.
bishop, 20.12.2012, 12:54
Gdzie się uchowało to stado pogrobków wczesnego socjalizmu w PRL?
Ja rozumiem, zima, śnieg, mróz i wiatr powiewa. Ale, zeby tak wywiać szare komórki? Niewiarygodne osiągnięcie
z_big, 20.12.2012, 14:32
Panie prezydencie myślcie o tym aby utworzyć stanowiska pracy i dać ludziom dobrze. Jeżeli nie będą płacić to będziecie im ściągać długi z zarobków. Takie metody jakie przedstawione zostały w art. to metody komunistyczne. Trochę pomyślcie. Dokwaterowania rodzić będą konflikty społeczne i generować przestępstwa.
mieszkaniec, 20.12.2012, 17:18
nie pierdol, pracy jest duzo, tylko trzeba to dupsko ruszyc a nie pic na okraglo i siedziec ba lawkach pod blokiem
Dek, 22.12.2012, 08:55
Panie prezydencie myślcie o tym aby utworzyć stanowiska pracy i dać ludziom dobrze zarobić. Jeżeli nie będą płacić to będziecie im ściągać długi z zarobków. Takie metody jakie przedstawione zostały w art. to metody komunistyczne. Trochę pomyślcie. Dokwaterowania rodzić będą konflikty społeczne i generować przestępstwa.
mieszkaniec, 20.12.2012, 17:20
a może do tego mieszkania gdzie są małe dzieci dokwaterujecie zboczeńca pederasta to wtedy "dobrze zrobicie"
mieszkaniec, 20.12.2012, 17:23
poroniony pomysł z dokwaterowaniem rodzin niech prezydent da prace wtedy komornik sciagnie z pensji i długi beda sie splacały a nie jakas patologie dadza do normalnej rodziny niemajacej srodków na zycie a co dopiero na opłaty
stwa mieszkaniec , 21.12.2012, 13:26
Brawo Panie Prezydencie - czas wreszcie ucywilizować tą patologię !!!
Romuś, 21.12.2012, 14:49
"Dokwaterunek"? To już przerabialiśmy za komuny do której ten jegomość ma jak widać ogromny sentyment. Najpierw zakazał włączenia syren dla uczczenia rocznicy Powstania Warszawskiego teraz wskazuje drogę komuszych metod. Praca, Szanowny Panie. Praca i jeszcze raz praca jest ludziom potrzebna. Odsetek tych, którzy nie płacą na zasadzie "bo nie" jest naprawdę niewielki. Pozostali mają problemy bo stracili pracę i płynność finansową. Zamiast takim osobom pomóc, prezydent ich karze. Za co? Niech Pan w takim układzie ukarze i tych, którzy zwalniali. Co, to pierwsze jest łatwiejsze, prawda? No właśnie ...
Z, 21.12.2012, 16:42
Praca jest wszedzie. Tylko nie za takie pieniadze za jakie ludzie by chcieli. Lepiej jest siedziec na zadzie i truc jak jak to jest strasznie zle i zazdroscic sasiadowi. Ja bym to jeszcze inaczej zrobil. Zbudowac hale i jak sardynki ich wszystkich poukladac, lozko kolo lozka. Moze wtedy by sie nauczyli.
Szefu, 21.12.2012, 23:55
dobrze ci mówić. Co byś zrobił gdybyś nie miał pracy a miał na wychowaniu dwójkę dzieci w wieku 6 i 4,5 lat. nawet jeśli bym chciała podjąć pracę to nie miałabym co zrobić z dziećmi. wprawdzie jedno z dzieci chodzi do 0 ale młodsze jest ze mną w domu bo nie stać mnie na przedszkole a nie mam nikogo kto by zajął się moim młodszym dzieckiem. nawet w PUP nie otrzymuję ofert pracy bo jestem w sytuacji bez wyjścia