Zobacz wyjątkowy pomysł na reklamę w Kielcach

Tagi:
Jadąc ulicą Wapiennikową w Kielcach uwagę przykuwa ten obraz – wielka puszka farby na dachu budynku oblewająca całą jego elewację.
  • Elewacja budynku z oryginalną reklamą farby

    Budynek ma elewację z oryginalną reklamą farb.

    archiwum Echa Dnia

Skąd wziął się pomysł na taką formę reklamy? Zapytaliśmy o to kierownika do spraw sprzedaży Arkadiusza Marcinkowskiego salonu farb Sigma, który mieści się w budynku.
– Chcieliśmy oznaczyć tak nasz budynek, aby każdy, kto przejeżdża ulicą Wapiennikową wiedział, że znajduje się w nim Salon Farb, dzięki czemu pragniemy być bardziej rozpoznawani jako miejsce, gdzie klient może kupić w pełni zmywalne farby najwyższej jakości. Chcemy pozyskać nowych klientów, którzy nie mieli jeszcze przyjemności pomalować mieszkania farbami Sigma i tak jak nasi dotychczasowi klienci wracać do nas nawet po kilkunastu latach, ponieważ te farby zachowują głębie koloru, estetyczność i trwałość nawet przez kilkanaście lat.

Zdaniem architektów: Krajobraz polskich miast psują nie tylko reklamy 

Firma Heinich-Investment jest jedynym oficjalnym przedstawicielem marki SIGMA w województwie Świętokrzyskim od 1997 roku. 

Autor: redakcja.regiodom
4komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (4)

Okropne! Nigdy bym mojego domu tak nie oszpeciła! Ktoś to coś takiego robi, nie ma poczucia estetyki... My w lato remontowaliśmy elewację, pieniądze mieliśmy ze skoku chmielewskiego, masz dom wygląda teraz jak z bajki.
Kora, 30.09.2013, 22:53
To pewnie i swojego wesela nie nakręciłabyś jak reklamy Ramy?
Lelum, 01.10.2013, 08:41
Totalny brak gustu i szacunku dla przestrzeni publicznej.
Marian, 01.10.2013, 10:27
Byłem i kupiłem farby na cały dom. Fachowa porada, ile farby i która w zalęzności od pomieszczenia. Cena przystępna. Salon godny polecenia.
Pozdrawiam
Pat, 01.10.2013, 11:32