Znajdź wymarzone mieszkanie na Porannego Targach Mieszkaniowych

Porannego Targi Mieszkaniowe już 18 i 19 marca. Przyjdź i zobacz aktualne oferty mieszkań i domów na sprzedaż. Skorzystaj również z porad ekspertów od rynku nieruchomości oraz kredytowego. Porannego Targi Mieszkaniowe odbędą się w godz. 10:00–16:00, w siedzibie NOT w Białymstoku.
 • Mieszkaniowe Targi Porannego edycja marcowa

  Targi Mieszkaniowe Porannego przyciągają wielu odwiedzających. Warto przyjść, jeśli szuka się mieszkania lub domu. W jednym miejscu można zapoznać się z setkami ofert domów i mieszkań na sprzedaż. A to oszczędność czasu.

  Wojciech Wojtkielewicz
 • Mieszkaniowe Targi Porannego

  Wojciech Wojtkielewicz
 • Odwiedzający Mieszkaniowe Targi Porannego

  Wojciech Wojtkielewicz
 • Rodzina na Mieszkaniowych Targach Porannego

  Wojciech Wojtkielewicz

Jeśli szukasz wymarzonego "M", nie musisz przeglądać mnóstwa ogłoszeń w serwisach internetowych – wystarczy, że przyjdziesz na Porannego Targi Mieszkaniowe i spotkasz się z przedstawicielami deweloperów. Dzięki temu poznasz setki ofert i uzyskasz informacje z tzw. pierwszej ręki.

PrzeczytajJak negocjować z deweloperem cenę mieszkania

Targi mieszkaniowe są wyjątkową okazją dla wszystkich, którzy szukają odpowiedniego dla siebie mieszkania czy domu. Warto zarezerwować sobie czas podczas weekendu 18–19 marca, by wziąć udział w targach. Impreza odbędzie się w siedzibie NOT w Białymstoku, przy ul. Marii Skłodowskiej Curie.

Będą prezentowane bardzo zróżnicowane oferty, zarówno pod względem metrażu mieszkań, lokalizacji, standardu wykończenia, jak i tzw. dodatków – komórki lokatorskie, miejsca postojowe i oczywiście – pod względem ceny za metr kwadratowy mieszkania.

Źródło: Kurier Poranny/x-news

Mieszkania deweloperskie na sprzedaż

Jeśli chodzi o lokalizację mieszkań i domów, to jest w czym wybierać. Ci, którym zależy na bliskiej odległości od centrum w Białymstoku, mogą wybierać w przeróżnych miejscach, dzielnicach. Na rynku są też inwestycje skierowane do osób ceniących ciszę i spokój oraz piękne krajobrazy wokół osiedla – dalej od miejskiego zgiełku, choć tak na prawdę też blisko do centrum miasta (jest wygodny i szybki dojazd do centrum).

Z ofert deweloperów sprzedających mieszkania i domy wynika, że na osiedlach, gdzie można zamieszkać jest zazwyczaj rozwinięta infrastruktura komunikacyjna i publiczna (przedszkola, szkoły, przychodnie i oczywiście sklepy, w których można zrobić codzienne zakupy), która zapewni komfort życia przyszłym mieszkańcom. Osoby, które chcą mieć przysłowiowy kawałek swego ogródka, również znajdą odpowiednie dla siebie oferty. Natomiast ci, którzy nie lubią uprawiać ziemi, ale chcą wypoczywać na leżaku na świeżym powietrzu, znajdą też oferty mieszkań z dużymi tarasami.

Oczywiście propozycje deweloperów są również zróżnicowane cenowo (chodzi głównie oczywiście o lokalizację danej inwestycji). Z okazji Porannego Targów Mieszkaniowych niektóre firmy zapowiadają też wprowadzenie specjalnych promocji cenowych. A wiadomo, że przy metrażu mieszkania o powierzchni na przykład 50 czy 60 metrów kwadratowych obniżka ceny o kilka procent, to już jest poważna kwota dla każdego kupującego.

To kolejna edycja targów mieszkaniowych „Kuriera Porannego" i z doświadczenia wynika, że podczas tych imprez wiele osób znajduje oferty, jakich szukają.

Warto wiedziećNiedozwolone klauzule w umowach deweloperskich

Autor: Donata Żmiejko
0komentarzy