Znajdź mieszkanie i wygraj nagrody. Porannego Targi Mieszkaniowe

W konkursie „Kuriera Porannego" pod hasłem „Mieszkaj i urządzaj", którego partnerem jest Leroy Merlin, nagrodami są karty podarunkowe o sumarycznej wartości 5 tysięcy złotych. Na targi zapraszamy w nachodzący weekend.
 • Porannego Targi Mieszkaniowe we wrześniu 2015 roku

  Zeszłoroczne wrześniowe Porannego Targi Mieszkaniowe cieszyły się ogromnym zainteresowaniem

  Wojciech Wojtkielewicz
 • Na Porannego Targcha Mieszkaniowych

  Ostatnia edycja Poranne go Targów Mieszkaniowych odbyła się w marcu 2016 roku. Stoiska wystawców oblegane były przez zwiedzających.

  Alek Owieczko
 • Porannego Targi Mieszkaniowe

  Alek Owieczko
 • Mieszkaniowe Targi Porannego organizowane w marcu 2016 roku

  Alek Owieczko

Zachęcamy do odwiedzenia Porannego Targów Mieszkaniowych. Impreza odbędzie się w siedzibie NOT w Białymstoku, przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 2 już w ten weekend 17–18 września. Targi będę w sobotę i w niedzielę w godz. 10:00–16:00. Targi skierowane są do wszystkich chcących nabyć mieszkanie czy dom.

 Dowiedz sięLepiej wybrać mieszkanie nowe, czy używane? 

W czasie imprezy będzie można zapytać przedstawicieli deweloperów o szczegóły dotyczące interesujących nas ofert mieszkaniowych, a będzie ich wiele. Propozycje są bardzo atrakcyjne, a zainteresowani będą mogli wybierać spośród kilkuset ofert mieszkaniowych i rozwiązań finansowania zakupu prezentowanych przez 25 wystawców.

Podczas Porannego Targów Mieszkaniowych zostanie rozstrzygnięty konkurs pod hasłem „Mieszkaj i urządzaj", w którym główną nagrodą będzie karta podarunkowa Leroy Merlin (który jest partnerem konkursu) o wartości 3 tys. zł. Druga nagroda to karta o wartości 1500 zł, a trzecia – 500 zł. W konkursie może wziąć udział każdy. Wystarczy odpowiedzieć na pytania, które od piątku zamieszczamy w „Kurierze Porannym". Można też wypełnić w internecie konkursowy formularz elektroniczny na stronie mieszkaniowe.targibialystok.com.

 UwagaWybierając zły kredyt na mieszkanie, przepłacisz nawet 300 tys. zł 

Partner konkursu współpracuje z czterema białostockimi deweloperami obecnymi na Targach: Kombinatem Budowlanym, Yuniversalem Podlaskim, Belwederem Podlaskim i firmą Pogoda Invest. Klienci tych firm kupują taniej w Leroy Merlin. 

Porannego Targi Budowlane - jesień2016

Autor: Donata Żmiejko
0komentarzy