Zmarł zbieracz śmieci z Ostrowca

Nie żyje mężczyzna, którego w poprzednim tygodniu przygniotła hałda gromadzonych we własnym mieszkaniu odpadów.
  • Zmarł zbieracz śmieci z Ostrowca

    Magdalena Jurkowska

Przyczyną śmierci około sześćdziesięcioletniego mieszkańca bloku przy ulicy Sienkiewicza w Ostrowcu Świętokrzyskim nie były jednak najprawdopodobniej obrażenia, a ogólnie zły stan zdrowia.

Zobacz też: Zbieracza przygniotła hałda własnych śmieci 

Przypomnijmy, że zbieracza, zakleszczonego w drzwiach mieszkania, dopiero po jakimś czasie znalazła sąsiadka. Został przewieziony z podejrzeniem złamań żeber do szpitala w Kielcach. Tam jednak nie został przyjęty. Wrócił na Szpitalny Oddział Ratunkowy do Ostrowca.

Jeszcze przed śmiercią mężczyzny, Zarząd Wspólnoty podjął pierwsze kroki zmierzające do doprowadzenia mieszkania do stanu niezagrażającego wybuchem pożaru. Mieszkańcy bloku, zaniepojeni opinią strażaków o niebezpieczeństwie pożarowym, zwrócili się do zarządcy budynku, Ostrowieckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego z wnioskiem o skierowanie sprawy do Prokuratury Rejonowej w Ostrowcu. Spółka nie zdążyła zareagować.

Z nieoficjalnie przekazywanych informacji wiemy, że samotnie mieszkający mężczyzna ma córkę, która po śmierci ojca przyjechała do Ostrowca. Mieszkanie ma być jednak zadłużone i nie wiadomo kiedy możliwe będzie jego uprzątnięcie. 

ZOBACZ TAKŻE:
40-latka wypadła z balkonu w Bolesławcu. Zmarła na miejscu 

TVN24/x-news 

Autor: echodnia.eu
0komentarzy

Polecamy