Osiedle "Zielony jar” Bud-Techu w Toruniu

Trzy pierwsze bloki, nowa droga, markety Biedronka oraz Intermarche - na terenie po dawnej Jednostce Armii Radzieckiej zaczyna się sporo dziać. W planach jest objęcie części gruntów od ul. Grudziądzkiej podstrefą ekonomiczną.
Osiedle "Zielony jar” Bud-Techu w Toruniu
Tak będzie się prezentować osiedle "Zielony jar” Bud-Techu na rogu ulic Watzenrodego i Freytaga fot. Projekt autorstwa Pracowni Projektowej Skala i Punkt Architekci
  • Osiedle "Zielony jar” Bud-Techu w Toruniu
Dodaj komentarz

Komentarze (12)

Ciekawe skąd w Toruniu znajdzie się 20 tys chętnych nowych mieszkańców.
Borys, 06.09.2012, 13:26
w poszukiwaniu normalności i piękna, znaczy się.
MireK, 06.09.2012, 17:30
wybuchowe osiedle.. gdzie nadal stoja u wjazdu tabliczki z ZAKAZEM WCHODZENIA NA TEREN KTÓRY NIE JEST TERENEM BUDOWY BO GROZI WYBUCHEM I NAWET SMIERCIA... PRZYPOMINAM ZE PROJEKT JEST OK ALE TERENY CHYBA NIE SA JESZCZE DOKLADNIE SPRAWDZONE I PRZETRZASNIETE.POZA TYM PRZYDALO BY SIE TAM MALE JEZIORKO :) CO DA SIE ZROBIC ..OT TAKI WABIK DLA NOWYCH
piekna tak, 15.02.2013, 20:13
Bydgoszcz dysponuje zdecydowanie ciekawszymi lokalizacjami niż Toruń... Wyżyny, Osowa :)
nikon, 22.08.2013, 21:03
każdemu wolno marzyć!!przy obecnym bezrobociu nie ma chętnych na kupowanie mieszkań a co dopiero jak bezrobocie wzrośnie??
michałek, 06.09.2012, 13:40
Ja zarabiam niewiele a jakos udal osie kupic tam mieszkanie. To nie tylko marzenia, wystarczy chciec - lepiej te same pieniadze placic obcym ludziom za wynajem??
aga, 06.09.2012, 16:45
... I CHCE... I NIC :/, 15.02.2013, 20:14
Kasia, 09.04.2014, 18:55
Ludzie, przecież to będzie zadupie... 1 linia autobusowa, bo tramwaj pojedzie to ojca dyrektora, a tu mówią że Biedronka, Intermarche.... marzenia, bo póki co to tam niczego nie ma, może poza minami, bo pewnie nie rozminowali do końca... Wszędzie będzie stamtąd daleko.
m., 06.09.2012, 20:13
na Cementarz calkiem blisko............ :)
zenek, 06.09.2012, 21:17
Teren w samym centrum miasta, blisko lasy, starówka, koniuchy, sklepy, będzie Intermarche pod nosem, Obi podobno tez..dalej Biedronka, kilka kroków podejść i jest Piotr i Paweł. Nie widziałam, ze o atrakcyjności osiedla świadczy ilość linii autobusowych. Może jeszcze jej wyznacznikiem jest ilość pieter, według Twojego rozumowania im wyższe tym lepsze i jak największa ilość osób na metr kwadratowy jak w większości osiedli i blokowisk w Toruniu? Jak dla mnie tereny są fajne, niedaleko lasy, wszędzie blisko, dobry dojazd do miasta i na Rubinkowo, pod nosem pętla autobusowa jeśli to już dla Ciebie takie ważne. Bloki na Jarze dwupiętrowe, nie jakieś molochy, fajne spore ogródki, balkony z przeciwnych bloków nie są w odległości metra do drugiego bloku jak to widziałam przy innych nowych inwestycjach..Fajne kameralne miejsce póki co, choć przez długi czas będzie tam jeszcze plac budowy. Jak dla mnie jedna z lepszych lokalizacji w Toruniu :)
Funny, 08.01.2014, 16:43
Zaczęły się zapisy i .... kombinacje !!!! Zapisujesz się na mieszkanie a następnego dnia w dziwny sposób pani przyjmująca chętnych wykreśla cię z planu mieszkań. To jest OK ???
Oszukany, 15.06.2013, 23:21