Nowy Baranówek

W Kielcach trwa w tej chwili budowa kilkunastu budynków wielorodzinnych i osiedli mieszkaniowych. Niektóre inwestycje zakończone zostaną jeszcze w tym roku, ale prawdziwy wysyp nowych mieszkań będzie w przyszłym roku. Chętni na własne nowoczesne lokum w dobrej lokalizacji już zaklepują mieszkania.
Nowy Baranówek
Drugi etap osiedla Nowy Baranówek zostanie oddany do użytku na koniec 2014 roku. fot. Unimax
  • Galene House
  • Nowy bocianek
  • Widok Karczówka
  • Nasz Barwinek
  • Nowy Baranówek
  • Ulica Złota
  • Osiedle Leszczyńska
  • Osiedle Jeleniowska
  • Osiedle Raciborskiego
  • Wspólna 1
  • Złota Jesień
  • Klonowa
  • Osiedle Parkowe
  • Daszyńskiego
Dodaj komentarz

Komentarze (18)

Patrząc na wizualizację przy Złotej wynika że budynek banku zostanie wyburzony. Zamiast starych ruder dookoła zostana posadzone liczne tereny zielone.
radko, 30.10.2013, 18:36
Ludzie bez pracy? Czy może ci co siedzą za granicą tam pracują i nie będą wracać?
xxx, 30.10.2013, 20:17
przepraszam moze ktos wie co bedzie z kamienica po policji przy ul. paderewskiego 10 ?
ee, 30.10.2013, 21:28
a ty byś chciał żeby pracę ci pod nos podstawili w miejscu, w którym mieszkasz? Jak nie ma pracy tutaj, to trzeba wyjechać, do Włoszczowy, do Warszawy, czy do Londynu - wszystko jedno. Trzeba jeździć za pracą a nie sprowadzać pracę do każdej najmniejszej pipidówy. Socjalizm kończy (powoli).
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, 31.10.2013, 10:10
Czy nazwa osiedla Galene House jest zgodna z obowiązującym w Polsce prawem o nadawaniu nazw?
Persa, 31.10.2013, 08:03
Mamy skakać już z radości?A gdzie tanie budownictwo dla młodych małżeństw?Co mają zrobić biedni ludzie z pensją 1500 zł?Szkoda gadać...
she, 31.10.2013, 10:23
najlepiej wszystko wybetonowac:( załamka......
k., 31.10.2013, 14:16
Nikomu nie polecam nowego bocianka ,kupiłem tu mieszkanie i bardzo tego żałuje .Zapłaciłem za 1 metr 5200 mieszkanie 63 metry do tego 30000 za miejsce postojowe pod blokiem,jakby tego było mało to usterka usterkę pogania .Stawiają znaki z zakazem postoju i zatrzymywania pod blokami bo podobno mają problem ze sprzedażą garaży i myślą że jak utrudnią komuś życie to się wszyscy rzucą na te dwie linie na betonie.Jak ktoś miał jakieś znajomości w dorbudzie to kupował po dwa miejsca postojowe za które płacił w sumie 32000 a teraz szukają najemców od 250 do 300zł. miesięcznie.Polecam mieszkania na stoku 4000 tyś za metr lub na Sandomierskiej zaraz za sądem po prawej stronie 4200 za metr
nowy bocianek -kielce, 31.10.2013, 14:46
firma dziad nie polecam.
kozłowski, 06.11.2013, 20:14
Gdy inwestycja jest dobrze wyceniona i w dobrej lokalizacji to nie ma problemów ze sprzedażą. Na Daszyńskiego mieszkania były od 3850zł za metr i sprzedały się w ciągu 3 tygodni. Wykonawca (Nowbud) specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym a nie tak jak Dorbud. Efekt to bardzo dobre materiały i staranne wykonanie. Polecam przyszłym inwestorom.
Carlos, 24.11.2013, 17:59
ciekawe ile mieszakń zostanie sprzedanch po oddaniu bloku po 1000 zł więcej za m? nagle jak ruszyła budowa wstzrymano zatwierdzone remonty na osiedlu...czysty zarobek dla prezesowej, prezesa.....
mieszkanka osiedla, 06.05.2014, 10:28
ciekawe ile mieszakń zostanie sprzedanch po oddaniu bloku po 1000 zł więcej za m? nagle jak ruszyła budowa wstzrymano zatwierdzone remonty na osiedlu...czysty zarobek dla prezesowej, prezesa.....po co kasę wykładac,...i tak wróci....,
mieszkanka osiedla, 06.05.2014, 10:29
a czy ktos pomyslala o tych ludziach co zostali eksmitowani z mieszkan bo zwyczajnie nie mieli na czynsz!!!! w zamian dostaja dziury a nie mieszkania!!!!
zajac, 25.11.2013, 16:45
Nic nie stoi na przeszkodzie by chętni sponsorowali im czynsz. Ja jednak nie mam ochoty. Sam odkładam każdy grosz na mieszkanie i nikogo nie proszę o pomoc.
Carlos, 25.11.2013, 18:17
ale tu nie chodzi o sponsorowanie komus czynszu ,tylko o normalne warunki do zycia dla tych biedniejszych bo chyba wszystkim sie nalezy godne zycie w swoim kraju...eksmisje eksmisjami ale wybudowac tansze bloki dla biednych a nie na kazdym kroku buduje sie luksusowe bloki a ludzie pracy nie maja i zyja od 10 do 10...
zajac, 25.11.2013, 18:36
czy ktoś interesował się zakupem tam mieszkania?? Macie jakies info na ten temat czy z inwestycja wszystko ok??
Majka, 13.12.2013, 11:37
czy ktoś interesował się zakupem tam mieszkania?? Macie jakies info na ten temat czy z inwestycja wszystko ok??
Majka, 13.12.2013, 11:37