Jihad Rezek, szef opolskiego TBS.

Miejska spółka chce budować nowy blok przy ulicy Lwowskiej w Opolu.
Jihad Rezek, szef opolskiego TBS.
Jihad Rezek, szef opolskiego TBS. fot. Archiwum nto
  • Jihad Rezek, szef opolskiego TBS.
Dodaj komentarz

Komentarze (14)

za malo kawalerek w tym planowanym projekcie, az dwie
Anonim, 28.06.2011, 15:52
Byłem na stronie otbsu i nie znalazłem nawet wizualizacji tego planowanego bloku. Nie znalazłem też żadnych planów mieszkań. Nie ma też informacji co w tym systemie leasingowym można, a czego nie (czy takie mieszkanie będzie można komuś wynajmować?). Nie znalazłem też wielu innych rzeczy.
Może najpierw trzeba zamieścić całą dokumentację, a dopiero później szukać chętnych? Poza tym jeśli ktoś ma 40-50% na mieszkanie to jest to mniej niż wymagają banki na wkład własny. Jaka tu korzyść?
Anonim, 28.06.2011, 16:11
Plan mieszkań będzie umieszczony na naszej stronie w najbliższym czasie.
Rolą TBS-u jest zapewnienie mieszkań osobom nie mającym własnego mieszkania i przede wszystkim nasze mieszkania są przeznaczone dla nich.
Szczegółowe informacje na temat systemu planujemy przedstawić na publicznej debacie , która planujemy zorganizować niezwłocznie po zamknięciu listy z wnioskami. O terminie i miejscu debaty poinformujemy wszystkie osoby zainteresowane (informacja na stronie internetowej OTBS).
otbs, 29.06.2011, 13:37
TAKA DEBATA POWINNA BYĆ PRZED ZAMKNIĘCIEM LISTY! Po co mam składać, jeśli nie wiem jakie są szczegółowe warunki? A może chociaż projekt umowy pokazac?
Anonim, 30.06.2011, 16:32
Na stronie internetowej otbs są wszystkie informacje, trzeba umieć szukać :)
Gallen, 29.06.2011, 08:15
Kawalerki są 4 a nie 2. /Zapraszamy na naszą stronę www.otbs.opole.pl/ /Kategorie mieszkań/ - co stanowi 6 % ogółu mieszkań i to niestety było podyktowane maksymalnym wykorzystaniem powierzchni mieszkaniowej, które spełniały warunki wynikające z postanowień planu przestrzennego.
otbs, 29.06.2011, 13:20
Weźmy mieszkanie 100m kwadratowych. 19zł to daje 1900 zł samego czynszu. Pi razy oko tyle co za mieszkanie na kredyt - a nie trzeba połowy na start wpłacać... Tak więc - TBSowi dziękuję...
Anonim, 28.06.2011, 19:44
Po pierwsze nie ma mieszkań 100m.
Po drugie - opłata za mieszkanie 50m będzie wynosić 850,00 zł + media i zawiera wszystko. Przyszły najemca będzie musiał wpłacić 100.000,00 zł. Proszę sprawdzić sobie, czy znajdzie Pan Bank, który udzieli kredytu w wysokości 100.000,00 zł. na 15 lat - przy racie 850,00 miesięcznie. Należy pamiętać również w 850,00 zł są również koszt eksploatacji i zarządu w/w lokalu, które w przypadku kupna mieszkania na własność i tak muszą być opłacone. Ponadto trzeba pamiętać, że aby dostać kredyt trzeba spełnić wszystkie wymogi Banku i posiadać zabezpieczenia.
otbs, 29.06.2011, 13:29
hahahaahaha to nic ciekawego, jesli mam kasę 40%-50% to po cholerę mam się jeszcze użerać z jakimś arabem,który TBS traktuje jak własny folwark!!!!!! żadna łaska, wolę dewelopera ... TBS-owi dziękuję, nie dziwię się, ze chętnych nie ma...
Anonim, 29.06.2011, 10:26
może jaki głupi się znajdzie....za tę kasiorę...pozdro
Anonim, 29.06.2011, 10:29
to ciekawe czemu Szanowny Pan Prezes sam mieszkania nie kupi w otbs skoro to taki dobry system co się sprawdza, w UM mówili, że podwyżkę dostał więc na biednego nie trafiło......
Anonim, 29.06.2011, 10:34
Na stronie nie ma wszystkiego jak sugeruje ktoś wyżej. No pokazcie mi wizualizacje tego budynku. Gdzie jakieś info czy będzie można to wynająć? Gdzie rzuty mieszkań? Jest jakaś informacja o windach? Czy mam szukać tego może w SIWZ?
Anonim, 29.06.2011, 17:33
Twoje Bankructwo Społeczne! A przy tym po 10 latach kto remonty i żarówki oraz naprawy będzie robił bo w tych blokach to po latach jak w menelowni a menele wcale tam nie mieszkają wystarczy wykonywać remonty i usuwać usterki oraz odmalowac klatki zeby było estetyczniej alle o tam lepiej nadwyżkę dla prezydęta wykazac i pokazać jaki to prezesunio wspaniały jest manadżer!!!
Anonim, 29.06.2011, 18:05
Uważajcie na każdą umowę jaką podpisujecie z tym Panem.. jest tak cwany i chamski do granic możliwości, że jak przyjdzie co do czego to potrafi zostawić z ręką w nocniku (mimo że wcześniejsze obietnice dotyczyły superlatyw ) ... najłatwiej się przekonać rozmawiając z lokatorami bądź firmami, z którymi współpracuje-współpracował.. za każdym razem jakiś problem... wykorzystywanie i straszenie sądem (co najlepsze robota wykonana a kasy i tak nie ma)-kilka razy byłem świadkiem. Jakby ten Pan mógł to by wszystkich wykorzystał a przed UM świecił i się szczycił jakie oszczędności przynosi (tego najważniejszego nigdy nie ujawni, że zawsze kosztem nas). Dlatego ostrzegam!! Póki jest Prezesem nie podpisujcie nic..i proponuję trzymać się z daleka!!
Anonim, 05.07.2011, 23:54