Z Kurierem Porannym łatwiej o własne mieszkanie

Planujesz zakup mieszkania, części nieruchomości w zabudowie szeregowej czy domu wolno stojącego. Zapraszamy na Porannego Targi Mieszkaniowe. Już 5 i 6 marca w jednym miejscu będziesz mógł zapoznać się z ofertami nieruchomości mieszkaniowych na sprzedaż.
 • Porannego Targi Mieszkaniowe

  Dzięki targom w jednym miejscu można zapoznać się z setkami różnorodnych ofert mieszkaniowych wystawionych na sprzedaż.

  Paweł Kamiński
 • Porannego Targi Mieszkaniowe odwiedza wiele osób zainteresowanych kupnem mieszkania

  Paweł Kamiński
 • Tak było na Porannego Targach Mieszkaniowych

  Paweł Kamiński
 • Porannego Targi Mieszkaniowe w kadrze

  Paweł Kamiński
 • Doradcy finansowi na Porannego Targach Mieszkaniowych

  Paweł Kamiński

Porannego Targi Mieszkaniowe odbędą się 5 i 6 marca w siedzibie NOT w Białymstoku, przy ul. Marii Curie Skłodowskiej. To impreza targowa skierowana do osób zainteresowanych zakupem mieszkania. Weźmie w nich udział ponad dwudziestu wystawców.

To kolejna edycja targów i ze statystyk wynika, że podczas Porannego Targów Mieszkaniowych wiele osób znajduje oferty, jakich szukają. A jest w czym wybierać. Po przeanalizowaniu ofert deweloperów, można powiedzieć, że są one bardzo zróżnicowane zarówno pod względem metrażu mieszkań, lokalizacji, standardu wykończenia, jak i tzw. dodatków (komórek lokatorskich, miejsc postojowych, czy garażowych). Nieruchomości różnią się również pod względem ceny za metr kwadratowy mieszkania. W czasie targów można porozmawiać z doradcami finansowymi.

Konkurs dla Czytelników Kuriera Porannego - wygraj 5 tys. złotych

Dla swoich Czytelników "Kurier Poranny ma atrakcyjny konkurs „Wygrywaj i urządzaj". Aby wziąć w nim udział, należy odpowiedzieć na 6 pytań konkursowych. Będą one publikowane codziennie od poniedziałku do piątku na łamach „Kuriera Porannego" (tj. od 22 do 29 lutego 2016 roku). Odpowiedzi na wszystkie 6 pytań należy dostarczyć najpóźniej do 4 marca do godz. 10.00:

 • drogą mailową na adres: konkurs@poranny.pl;
 • pod adres Biura Ogłoszeń „Kuriera Porannego" przy ul. św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok, w kopercie z dopiskiem „Wygrywaj i urządzaj";
 • wypełniając online konkursowy formularz elektroniczny, dostępny na stronie mieszkaniowe.targibialystok.com/konkurs.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 5 marca, podczas targów mieszkaniowych. Zwycięzca otrzyma bon w postaci karty podarunkowej o wartości 5 tys. złotych do wykorzystania na zakupy w sklepach sieci Leroy Merlin. Druga nagroda to karta podarunkowa o wartości 600 złotych, a trzecia – 400 złotych. 

Przeczytaj równieżRynek kredytów hipotecznych w Polsce po wprowadzeniu podatku bankowego 

Targi mieszkaniowe w Białymstoku

Autor: Donata Zmiejko
0komentarzy