Wygrał pompę ciepła w konkursie "Dom z pozytywną energią"

Pan Mariusz Klimczyk odpowiedział na pytania konkursowe i decyzją kapituły wygrał pompę ciepła z montażem. Na Porannego Targach Budowlanych laureat odebrał symboliczny voucher na to odnawialne źródło energii.
 • Mariusz Klimczyk z nagrodą

  Mariusz Klimczyk zwyciężył w konkursie "Dom z pozytywną energią".

  Wojciech Wojtkielewicz
 • Paweł Wyszyński, Mariusz Klimczyk i Jarosław Jabłoński

  Nagrodę w postaci symbolicznego vouchera na pompę ciepła z montażem wartą ponad 37 tysięcy złotych wręczył laureatowi Paweł Wyszyński, prezes firmy Optima Polska.

  Wojciech Wojtkielewicz
 • Odnawialne źródła energii

  Na stoisku Optimy Polska można było zasięgnąć rady na temat odnawialnych źródeł energii.

  Wojciech Wojtkielewicz
 • Nagrody dla wyróżnionych w kionkursie

  Prezes Optimy Polska wręczył nagrody wyróżnionym uczestnikom konkursu.

  Wojciech Wojtkielewicz
 • Porannego Targi Budowlane

  Wojciech Wojtkielewicz
 • Odnawialne źródła energii na Porannego Targach Budowlanych

  Wojciech Wojtkielewicz
 • Stoisko Leroy Merlin

  Na stoisku Leroy Merlin odbyła się akcja pod hasłem "Dzieciaki Sadzeniaki". Specjaliści uczyli dzieci sadzenia roślin. W nagrodę maluchy otrzymywały sadzonkę i dyplom.

  Wojciech Wojtkielewicz

Nagrodą w konkursie była pompa ciepła powietrze/woda typu split (Alpha-Innotec) ufundowana przez firmę Optima Polska. To nowoczesne urządzenie służy do ogrzewania domu i ciepłej wody użytkowej. 

Zwycięzca konkursu "Dom z pozytywną energią" mieszka w sercu Suwalskiego Parku Krajobrazowego – obszaru chronionego już od roku 1976. Zdaniem Pana Mariusza Klimczyka takie miejsce zobowiązuje do dbania o środowisko. Dzięki temu, że w domu zwycięzcy zamontowana zostanie pompa ciepła, wyeliminowane będą zanieczyszczenia wynikające z procesu spalania paliw stałych. Pan Mariusz dotychczas korzysta z kotła na ekogroszek. Tym bardziej cieszy się, że wygrana w konkursie pozytywnie wpłynie na poprawę jakości powietrza w jego najbliższym otoczeniu.

Zobacz równieżPompa ciepła od Optimy u zwycięzców konkursu "Dom z pomysłem" 

Ogłoszenie wyników konkursu odbyło się na Porannego Targach Budowlanych 5 czerwca na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Symboliczny voucher na pompę ciepła wręczył Paweł Wyszyński, prezes Optimy Polska, która była patronem merytorycznym Porannego Targów Budowlanych. Firmie bardzo zależy na zwiększeniu świadomości dotyczącej odnawialnych źródeł energii. Oprócz nagrody głównej ufundowała również 10 nagród dla osób wyróżnionych w konkursie.


Porannego Targi Budowlane
Około 4200 osób odwiedziło Porannego Targi Budowlane, które odbyły się 4 i 5 czerwca 2016 roku. Odwiedzający interesowali się ofertami zarówno związanymi z budową domu, jak i remontem domu lub mieszkania. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się również tematyka ogrodowa.Fot. Wojciech Wojtkielewicz 

Więcej na temat: Odnawialne źródła energii

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy