Wygraj nagrodę w konkursie „Mieszkaj i urządzaj"

Porannego Targi Mieszkaniowe odbędą się już 18–19 marca. Podczas tej imprezy nastąpi rozstrzygnięcie konkursu „Mieszkaj i urządzaj". Zobacz, jak wziąć udział w konkursie.
  • Laureaci konkursu z 2017 roku

    Wręczenie nagród od Leroy Merlin za udział w konkursie w marcu 2016 roku.

    Wojciech Wojtkielewicz

Wszystkich, którzy szukają odpowiedniego dla siebie mieszkania czy domu, zapraszamy w godz. 10–16 do siedziby NOT w Białymstoku, przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 2.

Porannego Targi Mieszkaniowe to okazja, żeby w jednym miejscu zapoznać się z mnóstwem aktualnych ofert około dwudziestu deweloperów. Tutaj będzie można od razu dopytać przedstawicieli deweloperów o szczegóły dotyczące wybranej inwestycji. Będzie można również porozmawiać z doradcami finansowymi.

Podczas targów w niedzielę o godz. 12 zostanie rozstrzygnięty konkurs „Mieszkaj i urządzaj", w którym łączna pula nagród dla trzech wyłonionych zwycięzców wyniesie 4,5 tys. zł (będą to karty podarunkowe Leroy Merlin).

„Mieszkaj i urządzaj" – jak wziąć udział w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie konkursowe (zamieszczone niżej, które będzie publikowane w codziennych wydaniach „Kuriera Porannego" i na stronie http://mieszkaniowe.targibialystok.com oraz ewentualnie załączyć rysunek – co zwiększy szansę na wygraną! Odpowiedź na pytanie należy zgłosić do 17 marca 2017 r., do godz. 10. Zgłoszenia należy przesłać na jeden z adresów:

 

 

Pytanie konkursowe:

Zwycięzca Konkursu otrzyma bon w postaci karty podarunkowej o wartości 3 000 zł do wykorzystania na zakupy w sklepach sieci Leroy Merlin.

Laureat II miejsca otrzyma bon w postaci karty podarunkowej o wartości 1000 zł do wykorzystania na zakupy w sklepach sieci Leroy Merlin, a laureat III miejsca – bon w postaci karty podarunkowej o wartości 500 zł.

Autor: Donata Żmiejko
0komentarzy