Włocławek: nowe mieszkanie przy ul. Wilgi

Na osiedlu Michelin we Włocławku Stalbet-Dom stawia trzy kolejne bloki mieszkalne. Znajdzie się w nich w sumie 60 lokali.
  • Bloki mieszkalne przy ul. Wilgi

    Inwestycja zostanie zakończona w przyszłym roku.

    Stalbet-Dom
  • Nowe mieszkania Włocławek

    Z lotu ptaka układ bloków będzie przypominał literę H.

    Stalbet-Dom

Budynki powstają przy ul. Wilgi, w sąsiedztwie niedawno ukończonego bloku przy ul. Cienistej, którego wykonawcą też był włocławski Stalbet-Dom. Bloki przy ul. Wilgi będą 3-piętrowe, z poddaszem. Z lotu ptaka ich układ będzie przypominał literę H. W trzech budynkach będzie w sumie 60 mieszkań o powierzchni od 43 do 66 metrów kwadratowych. Najmniejsze to dwupokojowe, natomiast największe metraże będą w czteropokojowych lokalach.

Więcej o inwestycjach we Włocławku: Kryzys, nie kryzys, a wciąż powstają nowe mieszkania 

Mieszkańcy będą mieli windę do dyspozycji. Do mieszkań na parterze będą przyporządkowane tarasy. Lokatorzy wyższych kondygnacji (od pierwszego do trzeciego piętra) będą mieli balkony. Bloki będą podpiwniczone. W części podziemnej powstaną także garaże. Inwestycja zostanie zakończona w przyszłym roku. Cena za metr kwadratowy mieszkania wynosi w tej inwestycji 3130 złotych.

Autor: Katarzyna Piojda
1komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (1)

Oby nikt nie kupował we włocławku - mieszkań z Budomexu-bublomexu !!! wykończenie tragedia zapraszam na celulozową blok jeszcze nie oddany sypiące się płyty balkonowe
OLO, 02.04.2013, 19:13