Włocławek: mieszkanie za niecałe 60 tys. zł. I to po remoncie

Przyjrzeliśmy się cenom mieszkań z rynku wtórnego we Włocławku. Stawki zaczynają się od około 1350 zł za metr kwadratowy.
  • Mieszkania w blokach we Włocławku można już kupić za około 60 tys. zł

    Mieszkania w blokach we Włocławku można już kupić za około 60 tys. zł

    Wojciech Alabrudziński

Przeanalizowaliśmy wybrane ogłoszenia, które ukazują się na naszym portalu regiodom.pl.

Mieszkanie 1-pokojowe, 39 m2

To jedno z najtańszych mieszkań wśród ofert. Cena wyjściowa wynosi 57 000 złotych (czyli za metr 1462 zł). Lokal mieści się w centrum miasta. Kawalerka znajduje się w kamienicy piętrowej z poddaszem. To pokój, kuchnia i łazienka razem z WC. Jest odnowione: są m.in. panele podłogowe, glazura, terakota, nowe drzwi wejściowe.
Szczegóły oferty na: Kawalerka we Włocławku Centrum, powierzchnia 39 m2

Mieszkanie 2-pokojowe, 54 m2

Cena nieruchomości to 75 000 zł (1389 zł za mkw.) - tyle chce właściciel mieszkania 2-pokojowego w Śródmieściu. To mieszkanie bezczynszowe. Lokum mieści się na parterze kamienicy. Jest po generalnym remoncie: nowe okna pcv, panele podłogowe, ściany malowane.
Więcej o ogłoszeniu tutaj: Mieszkanie we Włocławku Centrum, dwa pokoje, powierzchnia 54 m2 

Mieszkanie 3-pokojowe, 61 m2

Na włocławskim Południu wystawione jest na sprzedaż m.in. 3-pokojowe mieszkanie. Cena mieszkania to 168 000 zł (2754 zł za mkw.). Mieści się na parterze 4-piętrowego bloku z wielkiej płyty. Jest duży balkon (loggia). W pokojach są tapety i mozaika parkietowa. W kuchni parkiet jest przykryty wykładziną z PVC. W łazience natomiast brodzik i wanna.
O ofercie poczytaj tutaj: Mieszkanie we Włocławku Południe, 3 pokoje, powierzchnia 61 m2 

Mieszkanie 4-pokojowe, 90 m2

Za 235 000 zł można kupić mieszkanie przy ul. Miedzianej w centrum. W przeliczeniu za metr jest to 2585 zł. To przestronne lokum z 4 pokojami. Znajduje się w bloku z cegły (4., czyli ostatnie piętro). Jest pokój dzienny z aneksem kuchenym, sypialnia z garderobą, dwa następne pokoje oraz łazienka z WC. W przedpokojach są szafy wnękowe.
Detale ogłoszenia na: Mieszkanie we Włocławku Centrum, 4 pokoje, powierzchnia 90 m2  

Autor: Katarzyna Piojda
0komentarzy