Wielka budowa na osiedlu Nowiny. Już niedługo stanie tam blok

W gminie Sitkówka-Nowiny przedsięwzięcia z dziedziny gospodarki mieszkaniowej nie było od dawna. Teraz zmieni się to za sprawą firmy deweloperskiej Lwy Inwestycje, która buduje tam blok mieszkalny.
  • Budowa mieszkań

    Budowa budynku dopiero się rozpoczęła. Na razie trwają prace ziemne.

    Michał Kolera
  • Nowy blok mieszkalny

    Już niedługo stanie tu nowoczesny i funkcjonalny blok z 30 przestronnymi mieszkaniami.

    Lwy Inwestycje

Budynek o nazwie Zielona Perła pomieści 30 mieszkań. Mają liczyć od jednego do trzech pokoi i mieć powierzchnię od 27 do 57 metrów kwadratowych. Ceny zaczynają się od 3690 złotych za metr. Blok stanie przy ulicy Zagrody, pomiędzy osiedlem Nowiny a domami położonymi blisko drogi wojewódzkiej 762.

Firma Lwy Inwestycje zachęca potencjalnych klientów dobrą lokalizacją. Sitkówka-Nowiny to duża, podkielecka gmina z rozbudowaną infrastrukturą edukacyjną, sportową, rekreacyjną, turystyczną i handlową, a także dogodnym połączeniem drogowym z Kielcami. Budynek będzie ogrodzony, wyposażony w podziemny garaż, windę i plac rekreacyjny. Ciepło będzie czerpał z sieci gazowej. 

– Zaletą Zielonej Perły jest położenie z dala od miejskiego zgiełku, ale w miejscu zapewniającym szybkie połączenie z centrum Kielc. Mamy nadzieję, że zaprojektowaliśmy budynek nie tylko funkcjonalny dla jego mieszkańców, ale również pozytywnie wpływający na walory estetyczne najbliższej okolicy. Jego bryła posiada ciekawe rozwiązania architektoniczne – opisuje Adam Wielgus z firmy Lwy Inwestycje, która stawia blok w Nowinach. Zakończenie budowy zaplanowano na 2016 rok.

Autor: Michał Kolera
0komentarzy