Toruń: Rezydencja Daglezja powstaje przy Szosie Chełmińskiej

W Rezydencji Daglezja będą 54 mieszkania o metrażach od 35 do 90 metrów kwadratowych. Będzie można aranżować lokale według własnych pomysłów.
  • Na kondygnacjach od I do V Rezydencji Daglezja będą mieszkania

    Na kondygnacjach od pierwszej do piątej Rezydencji Daglezja będą mieszkania o metrażach od 35 do 90 metrów

    Dompol

To będzie 2-klatkowy budynek mieszkalno-usługowy, który stanie przy ulicy Szosa Chełmińska 169/171 w Toruniu. Stamtąd jest 7 minut samochodem na starówkę. W pobliżu są szkoły, przedszkola, szpital, kościół, markety i mniejsze sklepy, apteka, kwiaciarnie, restauracje, kawiarnie, stacja paliw oraz przystanki miejskiej komunikacji 50 metrów od bloku. Są również tereny zielone, lodowisko oraz korty tenisowe.

Na kondygnacjach od pierwszej do piątej Rezydencji Daglezja będą mieszkania o metrażach od 35 do 90 metrów. Najmniejsze będą 1-pokojowe, największe 5-pokojowe. Lokatorzy mają możliwość decydowania o układzie swoich mieszkań. Mogą wybrać lokal z aneksem kuchennym albo z tradycyjną, osobną kuchnią.

Przeczytaj również: Na Piernikowym Osiedlu powstanie około 500 nowych mieszkań 

Mieszkańcy lokali na pierwszym piętrze będą mieli zielone tarasy. Lokatorzy z wyższych kondygnacji będą mieli balkony.

Na parterze Rezydencji Daglezja powstaną lokale usługowo-handlowe. To będzie sześć sklepików lub punktów usługowych o powierzchni od około 80 do 200 metrów kwadratowych. – W podziemiu budynku zaprojektowaliśmy parking z 74 miejscami postojowymi. Od poziomu podziemia do najwyższej kondygnacji poprowadzą windy – mówią w biurze przedsiębiorstwa Invest Dompol, które jest inwestorem.

Więcej o inwestycjach mieszkaniowych w Toruniu: Mieszkania przy ul. Szuwarów 

Rolety na oknach we wszystkich mieszkaniach i klimatyzacja również we wszystkich mieszkaniach od strony zachodniej i na ostatnim piętrze, a także podgrzewany zjazd do garażu to kolejne udogodnienia, jakie będą mieli lokatorzy Rezydencji Daglezja.

Budowa zacznie się we wrześniu 2012 r. Budynek ma być ukończony w lutym 2014 roku. Najniższa cena za metr kwadratowy wynosi 4700 złotych.

Autor: Katarzyna Piojda
0komentarzy

Polecamy