Toruń: Osiedle 4 Sfery rozbudowuje się

Na Wzgórzu Winnicy przy ul. Lubickiej powstaje Osiedle 4 Sfery z trzema blokami mieszkalnymi. Dwa z nich już stoją, a trzeci jest w budowie.
  • Osiedle 4 Sfery

    Każde mieszkanie będzie posiadało klimatyzację, automatycznie opuszczane rolety zewnętrzne oraz grzejniki kanałowe w podłodze.

    Apro Investment
  • Widok z okien na Dolinę Wisły

    Mieszkania będą miały widok na Dolinę Wisły, objętą ochroną według projektu Natura 2000.

    Apro Investment

Inwestycja mieszkaniowa przy ul. Lubickiej rozpoczęła się w 2012 roku. Dwa 3-piętrowe budynki (A i B) zostały już oddane do użytku i są częściowo zamieszkałe. W każdym bloku jest 25 mieszkań. W trzecim bloku C, który będzie gotowy pod koniec przyszłego roku, znajdzie się tyle samo lokali. Najmniejsze mieszkania będą miały po 39 metrów kwadratowych, a największe – po 140 mkw. Każde lokum będzie miało balkon albo taras. Największe tarasy będą miały powierzchnię 100 metrów kwadratowych. W mieszkaniach na najwyższej kondygnacji, tych z tarasami, zaprojektowano przeszklone włazy bezpośrednio na dach, z którego będzie można oglądać Dolinę Wisły. W części podziemnej budynku znajdzie się parking.

Apro Investment, firma będąca inwestorem, sprzedaje mieszkania na Osiedlu 4 Sfery w stanie deweloperskim podwyższonym. Każde mieszkanie będzie wyposażone w klimatyzację, automatycznie opuszczane rolety zewnętrzne oraz grzejniki kanałowe w podłodze. Najniższa cena za metr kwadratowy wynosi 5890 złotych.

Autor: Katarzyna Piojda
0komentarzy