Toruń: nowe apartamentowce na Wzgórzu Winnicy

Mieszkania z klimatyzacją, z elektrycznie opuszczanymi roletami zewnętrznymi i grzejnikami podłogowymi znajdą się w apartamentowcach na Osiedlu 4 Sfery w Toruniu.
  • Osiedle 4 Sfery to piękny widok z okien

    Osiedle 4 Sfery powstanie na Wzgórzu Winnicy przy ul. Lubickiej. Inwestycja będzie otoczona rozległymi terenami zieleni

    Apro Investment
  • Widok na Osiedle 4 Sfery

    Apro Investment

Osiedle 4 Sfery powstanie na Wzgórzu Winnicy przy ul. Lubickiej. Inwestycja będzie otoczona rozległymi terenami zieleni, z widokiem na Dolinę Wisły, która jest objęta ochroną zgodnie z założeniami projektu Natura 2000.  

Ile trzeba dać za nowe mieszkanie w regionie? Czytaj: Raport z rynku nieruchomości 

W sumie znajdą się tam 3 budynki mieszkalne. W każdym będzie 25 mieszkań. - Budowa pierwszego ruszy już w sierpniu, a zakończy się w grudniu 2013 roku - słyszymy w biurze sprzedaży mieszkań toruńskiej firmy firmy Apro Investment, która stawia to miniosiedle.

3 bloki powstaną na Osiedlu 4 Sfery

Będzie parter i 3 piętra. W tym budynku metraże mieszkań wyniosą od 39 metrów kwadratowych (2 pokoje) do 140 (4 pokoje). Każda klatka schodowa zostanie zaprojektowana w indywidualny sposób. W podziemnym parkingu będzie 27 miejsc postojowych. Każde mieszkanie będzie posiadało klimatyzację, elektrycznie opuszczane antywłamaniowe rolety zewnętrzne oraz grzejniki podłogowe. Na najwyższym piętrze pojawi się ozdobna, drewniana elewacja.

Kolejna inwestycja Apro Investment. Czytaj: Nowy blok na osiedlu Zielone 2 

Drugi budynek będzie podobny do pierwszego. Budowa zacznie się w październiku tego roku. Zakończy - w kwietniu 2014 roku. Powierzchnie mieszkań będą miały od 25 do 116 m kw. W podziemnym parkingu będzie mogło stać 30 aut.

Jest planowany również trzeci blok na Osiedlu 4 Sfery.  - Dokumentacja tego budynku jest w przygotowaniu - mówią w biurze Apro Investment.

Ceny za metr od 5890 złotych

Stawki za metr kwadratowy kształtują się od 5890 złotych. Najwyższe to 7490 złotych. Najtańszymi mieszkaniami są te z ukośnym widokiem na Wisłę. Najwięcej trzeba będzie zapłacić za lokale na trzecim piętrze, z tarasami na dachach. Te tarasy będą miały od 50 nawet do 100 metrów.

Autor: Katarzyna Piojda
4komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (4)

n awizualizacjach prezentuja sie swietnie, ciekawe tylko czy ludzi bedzie stac i takie kredyty beda w stanie dostac
ada, 28.07.2012, 11:46
Kredyt na mieszkanie to dla mnie porażka. Ja zdecydowałam się na wyprowadzenie z zmiasta, wzięcie kredytu w getinie i kupienie domu. Zapłaciłam tyle co za mieszkanie a mam ciszę spokój i co najważniejsze- przestrzeń.
ola, 30.07.2012, 05:45
Takie mieszkania nad rzekami ma biedota w Brazylii,Bangladeszu i innych !!
error, 28.07.2012, 17:22
Ceny mieszkań są wciąż zaporowe dla przeciętnego Kowalskiego. Cudem jest dostać kredyt. I jak tu decydować się na dzieci, rodzinę...
Asia, 13.02.2014, 22:53

Polecamy