Toruń: apartamentowiec Przystań Wiślana w budowie

W bloku przy ul. Rybaki w Toruniu powstanie 17 mieszkań. Budynek będzie gotowy w kwietniu 2016 roku.
  • Przystań Wiślana

    Tak będzie prezentował się budynek przy ul. Rybaki.

    Apartamenty Dompol
  • Plac budowy

    A tak wygląda teraz na placu budowy, na której stanie Przystań Wiślana.

    Apartamenty Dompol

Przystań Wiślana to 2-piętrowy apartamentowiec, którego budowa właśnie się rozpoczęła. Budynek powstaje przy ul. Rybaki 9, nad Wisłą, na Bydgoskim Przedmieściu, niedaleko Ogrodu Zoologicznego i Parku Bydgoskiego. W bloku znajdzie się 17 mieszkań z balkonami albo tarasami. Najmniejsze będą 30-metrowe kawalerki. Największe mieszkania będą liczyły 105 metrów kwadratowych. To będą lokale 4- lub 5-pokojowe, w zależności od życzenia klienta. Podwyższony standard wykończenia apartamentów to m.in. rolety zewnętrzne zasilane elektrycznie oraz klimatyzatory w salonach w każdym z apartamentów. W podziemiu powstanie garaż.

Tutaj też można się wprowadzić: Nowe mieszkania przy ul. Antczaka 

Budynek ma być gotowy w kwietniu 2016 roku. Deweloper, spółka Apartamenty Dompol z Torunia, oferuje mieszkania w cenie 6900 złotych za metr kwadratowy. Stawka obejmuje podwyższony stan deweloperski.

Autor: Katarzyna Piojda
5komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (5)

Apartamenty... najmniejsze 30 m 2 :D
Kamil, 03.07.2015, 16:55
Bardzo fajne miejsce. Byłem oglądać - robi wrażenie. Budownictwo typowe dla tych nowoczesnych, ale szczególnie podoba mi się okolica - zielono, dookoła trochę starych kamieniczek, blisko starówka, ale jednak trochę tak na uboczu. Plus ten widok z okna na Wisłę - marzenie :)
Klimek, 14.06.2016, 13:33
Ja na waszym miejscu sie zastanowił nad kupnem!!! Jeśli nie daja w cenie łódki albo kajaku to lipa. Jak wisła wyleje to macie blok zalany!!! Znam to bo mieszkam w pobliżu. Już raz mieszkania zalało przy Wodociągach i ludzie ratowali wszystko. Zastanówcie sie nad kupnem naprawde
Kowalski, 03.02.2017, 12:38
dlatego na pniu poszły wszystkie mieszkania z ostatniego piętra :) a poważnie: z takim podejściem to tylko na wrzosach można mieszkać, bo odpowiednio daleko od Wisły. jestem pewna, że na Przystani są zabezpieczeni na takie ewentualności. zauważ, że sam budynek jest położony na wzniesieniu
karolinka, 10.05.2017, 10:44
Świetne miejsce, ciekaw jestem, jak będzie wyglądać ogród wiosną i latem. Całkiem fajne te ogrody zrobili
toruniak, 28.02.2017, 08:35