Targi budowlane w Grudziądzu: dla budujących i remontujących

Targi "Concret Bud - Edukacja Budowlana" odbędą się 2 kwietnia w galerii wnętrz "Nowa" w Grudziądzu.

Swoje stoiska będą mieć firmy zajmujące się sprzedażą i produkcją prefabrykatów do budowy domów  oraz tego co jest potrzebne do wykończenia budynków, np. urządzeń wentylacyjnych, czy oświetleniowych.

Będzie także okazja, aby obejrzeć projekty domów, zapoznać z przepisami prawa budowlanego, ofertą firm ubezpieczeniowych czy nowymi kolekcjami mebli.

- Jestem przekonana, że targi są ciekawą propozycją dla osób, które prowadzą budowę domu, ale także tych, które planują remont swojego mieszkania - mówi Iwona Kobylska z firmy Centrum Projektów Budowlanych, które wraz z Centrum Edukacyjno -Consultingowym "Concret" organizuje sobotnią imprezę.

Targom towarzyszyć będą prezentacje firm, przeznaczone dla specjalistów z branży oraz osób zainteresowanych tematyką budowlaną i wykończeniową.

Aby wziąć w nich udział wystarczy zgłosić taką chęć pod numerem tel. 56 463 5681 lub adresem biuro@centrumprojektowbudowlanch.pl.
Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę w galerii wnętrz "Nowa", przy ul. Dworcowej w Grudziądzu. Trwać będzie od godz. 9 do 16.

Patronem medialnym targów jest "Gazeta Pomorska".  

Autor: Marek Weckwerth
Współpraca: (dd)
0komentarzy