Rzeszów: targi budowlane

Na imprezie targowej w Rzeszowie zaprezentuje się prawie 150 firm z Polski i zagranicy.
Stoisko targowe z pokryciami dachowymi
Targi powinny odwiedzić przede wszystkim osoby, które planują budowę domu, ewentualnie remontują dom lub mieszkanie.

fot. mk

Wśród wystawców będą m.in. producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych. Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów Expo Dom rozpoczną się w najbliższy piątek i potrwają do niedzieli.

Dla kogo organizowane są targi

Do wzięcia udziału w targach zapraszamy osoby, które planują budowę wymarzonego domu. Oferta targowa skierowana jest również do tych, którzy remontują dom lub mieszkanie.

– Coś dla siebie znajdą te osoby, które zastanawiają się, czy rozpocząć budowę, czy kupić gotowy dom lub mieszkanie. Aby ułatwić podjęcie tej decyzji, równolegle z targami budownictwa odbędą się Podkarpackie Targi Nieruchomości – mówi Katarzyna Gmyrek z biura Międzynarodowych Targów Rzeszowskich.

Zobacz również: Jak przygotować się do targów mieszkaniowych 

Budowa, ogród i...

W trakcie imprezy odbędą się również Targi Techniki Grzewczej i Instalacyjnej, na których będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami w tej branży. W ostatnim dniu targów odbędzie się konferencja naukowa poświęcona budownictwu niskoenergetycznemu i pasywnemu.

Zobacz również: Jak wybudować dom energooszczędny. Doświadczenia użytkownika 

Tradycyjnie podczas imprezy zorganizowany zostanie też konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych materiałów i technologii oferowanych na targach.

Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów odbędą się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Podpromie w Rzeszowie.

Materiały oznaczone jako PAP są własnością Polskiej Agencji Prasowej S.A.
Kopiowanie i redystrybucja zabronione. 

Autor: redakcja.regiodom
Współpraca: PAP
2komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (2)

Johny, 07.09.2012, 21:09
Tytuł powinien być Małe Targi Oknoplast Kraków i ten " Miernot". Parodia sześć firm obok siebie z dziadostwem przereklamowanym od jednego producenta?Konkretne firmy mają klienta a te szukają turystów i zbieraczy makulatury.
Konopko, 09.09.2012, 19:08