Porannego Targi Mieszkaniowe trwają. Zapraszamy!

Trwa pierwszy dzień jesiennej edycji targów mieszkaniowych w Białymstoku. Impreza zorganizowana przez Kurier Poranny cieszy się dużym zainteresowaniem odwiedzających.
 • Porannego Targi Mieszkaniowe

  W tegorocznej edycji Porannego Targów Mieszkaniowych udział bierze 22 wystawców. Wśród nich jest aż 18 firm deweloperskich.

  Paweł Kamiński
 • Porannego Targi Mieszkaniowe we wrześniu 2015 roku

  Przedstawiciele wystawców chętnie i kompleksowo odpowiadają na zadawane im pytania.

  Paweł Kamiński
 • Targi Mieszkaniowe w Białymstoku

  Wystawiający się deweloperzy stanowią czołówkę podlaskich firm zajmujących się budownictwem mieszkaniowym.

  Paweł Kamiński
 • Porannego Targi Mieszkaniowe mają kolejną edycję

  Impreza cieszy dużym zainteresowaniem odwiedających.

  Paweł Kamiński
 • Impreza targowa w Białymstoku organizowana przez Kurier Poranny

  Paweł Kamiński
 • Targi w Biłymstoku organizowane przez Kurier Poranny

  Paweł Kamiński
 • Makieta nowych bloków w Białymstoku

  Deweloperzy prezentują wizualizacje i makiety swoich najnowszych inwestycji mieszkaniowych.

  Paweł Kamiński
 • Odwiedzający Porannego Targi Mieszkaniowe

  Paweł Kamiński
 • Porannego Targi Mieszkaniowe - edycja jesienna

  Paweł Kamiński

Porannego Targi Mieszkaniowe to okazja, by w jednym miejscu zapoznać się z ofertami najważniejszych i największych deweloperów działających na terenie Białegostoku i jego okolicach. W mieście buduje się sporo mieszkań, a tempo powstawania nowych inwestycji rośnie.

Przeczytaj: Aktualne oferty białostockich deweloperów 

To dobry czas na szukanie wymarzonego lokum. Tym bardziej, że mimo minimalnego wzrostu marż banków, oprocentowanie kredytów hipotecznych utrzymuje się wciąż na bardzo niskim poziomie. Dla kredytów z 10-procentowym wkładem własnym wynosi ono przeciętnie 3,75 proc. Kredyty mieszkaniowe nadal są dość łatwo dostępne. Mimo że zdolność kredytowa nieznacznie spadła w porównaniu z majem czy kwietniem, to wciąż jest ona  około 20 proc. wyższa niż na początku 2013 roku. 

Należy również pamiętać o możliwości skorzystania z dopłat w ramach Mieszkania dla Młodych. We wrześniu weszły w życie spore zmiany w MdM. Bardzo ważne jest podwyższenie wysokości dopłat dla osób posiadających dzieci. Jeśli jest ich przynajmniej dwoje, dopłata wyniesie 20 proc., a przy trójce dzieci – aż 30 proc. i dodatkowo jest naliczana w odniesieniu do większej powierzchni mieszkania.

Warto wiedzieć: Wady i zalety rządowego programu dopłat MdM

Zapraszamy wszystkich jeszcze na targi dziś do godziny 16:00 lub jutro w godzinach od 10:00 do 16:00. Impreza odbywa się w budynku NOT-u przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 2 w Białymstoku. 

Praktycznie każdy wystawca przygotował na targi oferty promocyjne. Taka impreza to również dobry czas na negocjacje cenowe z deweloperami. Przyjdź i porozmawiaj o lepszych warunkach zakupu mieszkania czy domu. Na osoby zainteresowane zaciągnięciem kredytu hipotecznego czekają doradcy finansowi.

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy