Porannego Targi Mieszkaniowe już 3 i 4 grudnia

Targi Mieszkaniowe Porannego przyciągają wielu odwiedzających, ponieważ w jednym miejscu można zapoznać się z setkami ofert domów i mieszkań na sprzedaż.
 • Porannego Targi Mieszkaniowe odwiedza wiele osób

  Osoby, które decydują się, by zdobyć własne lokum, nie mogą przegapić Porannego Targów Mieszkaniowych. Tak było na ostatnich targach mieszkaniowych organizowanych przez Kurier Poranny.

  Andrzej Zgiet
 • Porannego Targi Mieszkaniowe

  Andrzej Zgiet
 • Targi mieszkaniowe organizowane przez Kurier Poranny

  Andrzej Zgiet

Zapraszamy na kolejne spotkanie z wieloma podlaskimi deweloperami. Porannego Targi Mieszkaniowe pomogą odwiedzającym dokonać wyboru i zakupu wymarzonego domu lub mieszkania.

Impreza zaplanowana jest 3 i 4 grudnia w siedzibie NOT w Białymstoku, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Firmy deweloperskie przedstawią szeroką ofertę, dotyczącą realizowanych przez nich inwestycji. Każdy odwiedzający może liczyć na rozmowę z przedstawicielami deweloperów, którzy wskażą atuty oferowanych lokali i wyjaśnią szczegóły poszczególnych inwestycji. 

 Dowiedz się: W jakich miastach ruszą pierwsze inwestycje z Mieszkania Plus

Wśród wystawców będą: Yuniversal Podlaski, Belveder Podlaski, Kombinat Budowlany, Rogowski Development, DQM, Mark-Bud, Eko-System, Kalter Nieruchomości, Sokołowscy Nieruchomości, Pogoda Invest, Azbud Plus, Danwood S.A., Ideal Invest, Asko S.A. oraz Samsung. 

Dzięki zgromadzeniu w jednym miejscu wielu wystawców, bez wysiłku można zebrać katalogi i oferty. Nie trzeba tracić czasu na odwiedzanie wielu biur deweloperów czy przeglądanie ich stron internetowych. Dodatkowo dzięki bezpośredniemu kontaktowi można dopytać o szczegóły interesujących nas ofert. Targi to również okazja do negocjacji warunków zakupu nieruchomości (w tym również cenowych).

Z poprzednich edycji targów organizowanych przez Kurier Poranny wynika, że już podczas rozmów z deweloperami dochodzi do rezerwacji konkretnych lokali czy domów, które są później finalizowane.

Jakie mieszkania oferują deweloperzy?

Na targach deweloperzy zaoferują zarówno lokale już gotowe do zamieszkania, jak i te będące w trakcie realizacji. Drugie mają przewagę nad pierwszymi polegającą na tym, że można wprowadzać w nich zmiany. Na imprezę powinny przyjść osoby chcące skorzystać z dofinansowania w ramach programu Mieszkanie dla Młodych (MdM). Deweloperzy przygotują ofertę lokali spełniających założenia programu.

Oferty mieszkań znajdują się zarówno w centrum Białegostoku, jak i na jego obrzeżach miasta oraz w pobliskich miejscowościach.

 Więcej na temat: Porannego Targów Mieszkaniowych

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy