Porannego Targi Mieszkaniowe 24 i 25 marca. Setki ofert nieruchomości w jednym miejscu

Porannego Targi Mieszkaniowe to impreza cykliczna odwiedzana przez wiele osób, które chcą wybrać najlepszą i najbardziej opłacalną ofertę mieszkaniową, która do tego spełnia ich oczekiwania. Targi odbędą się 24 i 25 marca w budynku białostockiej opery.
  • Porannego Targi Mieszkaniowe

    Na Porannego Targach Mieszkaniowych w jednym miejscu zapoznasz się z mnóstwem ofert deweloperów (niektórzy przygotowali premierowe oferty i promocje cenowe na poszczególne mieszkania i domy) oraz porównasz dostępne na rynku inwestycje mieszkaniowe. Przyjdź i wybierz mieszkanie lub dom marzeń!

    Adrian Kuźmiuk

Porannego Targi Mieszkaniowe to okazja, by poznać oferty mieszkań i domów z Białegostoku i okolic. Na imprezie wystawia się około dwudziestu deweloperów. Ponadto do dyspozycji zwiedzających będą doradcy kredytowi i architekci, którzy chętnie odpowiedzą na pytania przyszłych inwestorów.

Warto przeczytaćCo decyduje o przyznaniu nam kredytu hipotecznego 

Targi mieszkaniowe odbędą się sobotę i niedzielę (34 i 24 marca), w godzinach od 10:00 do 16:00, w Operze i Filharmonii Podlaskiej przy ul. Odeskiej 1. 

Wśród wystawców będą również przedsiębiorstwa oferujące materiały do budowy, wykończenia i wyposażenia wnętrz (Leroy Merlin, Akcess – prowadzący sprzedaż krajowych oraz importowanych materiałów budowlanych i artykułów aranżacji wnętrz, Wiór – autoryzowany dystrybutor firm Pfleiderer oraz BLUM i studio meblowe Olta Concept Store z doskonale zaprojektowanymi i wykonanymi z rzemieślniczą precyzją meblami).

Wszystkich wystawców można zobaczyć na stronie poświęconej Porannego Targom Budowlanym – mieszkaniowe.targibialystok.com. 

Czym kierujemy się przy zakupie mieszkania?

Przy wyborze domu lub mieszkania najważniejsze są: dogodna lokalizacja, dostęp do komunikacji miejskiej, obecność sklepów osiedlowych, palcówek edukacyjnych (żłobków, przedszkoli i szkół) oraz niskie koszty eksploatacji nieruchomości. Najczęściej szukamy mieszkań, w których pokoje są widne i dobrze oświetlone, kuchnia ma okna, a w lokalu przewidziany jest balkon lub taras. Wybierając mieszkanie dużą wagę przywiązujemy również do wysokiej jakości wykonania inwestycji. 

Na tragach każdy znajdzie lokum spełniające jego oczekiwania. Oferty deweloperów są bardzo zróżnicowane pod względem metrażu, lokalizacji oraz standardu wykończenia (który bardzo przekłada się na cenę metra kwadratowego). Tak więc, w jednym miejscu będzie można wybrać i porównać inwestycje mieszkaniowe oraz zapytać firmy budowlane o szczegóły poszczególnych ofert. Takie spotkanie to dobry moment na negocjacje cenowe z deweloperami.

PrzeczytajJak negocjować z deweloperem cenę mieszkania 

Zabawa z LOTTO

Wszystkich, którzy odwiedzą naszą imprezę, zapraszamy też do zabawy z LOTTO. Każda osoba z aktualnym kuponem dowolnej gry: Lotto, Mini Lotto, Euro Jackpot, Extra Pensja, Multi Multi, Kaskada, Super Szansa, Zdrapki czy Keno otrzyma upominek. Wystarczy zgłosić się z nim na stoisko naszego Partnera.

Partnerzy targów

Autor: Donata Żmiejko
1komentarzy