Porannego Targi Mieszkaniowe 18 i 19 marca. Weź udział w konkursie

Przyjdź na targi mieszkaniowe, które odbędą się 18 i 19 marca w godz. 10-16 w siedzibie NOT w Białymstoku, przy ul. Marii Skłodowskiej Curie. Weź też udział w konkursie „Mieszkaj i urządzaj".
  • Porannego Targi Mieszkaniowe - edycja wiosenna

    Podczas najbliższego weekendu zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami ok. dwudziestu firma dewe­loperskich. Będzie to możliwe na Porannego Targach Mieszkaniowych.

    Wojciech Wojtkielewicz

Porannego Targi Mieszkaniowe to wyjątkowa okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z mnóstwem aktualnych ofert ok. dwudziestu deweloperów. Tutaj będzie można od razu dopytać przedstawicieli deweloperów o szczegóły dotyczące wybranej inwestycji.

Dowiedz się: Jak negocjować cenę mieszkania z deweloperem

– Targi organizowane przez „Kurier Poranny" to doskonała okazja do zaprezentowania naszym obecnym i przyszłym klientom najnowszej oferty mieszkań i apartamentów budowanych w Białymstoku - Apartamenty Antoniuk i Ultra Sonata oraz szerokiej oferty inwestycji położonych nad mazurskimi jeziorami – Kamil Rutkowski, prezes firmy Rutkowski Development. – W tym wydarzeniu, organizowanym cyklicznie, klienci mogą porozmawiać z indywidualnym doradcą klienta, otrzymać fachową pomoc w wyborze najlepszej nieruchomości i jej finansowania oraz uzyskać najlepszą ofertę dedykowaną klientom tylko w czasie trwania targów. Zawsze chętnie bierzemy czynny udział w tego typu wydarzeniach ze względu na doskonałą organizację i wyjątkową atmosferę, jaką wypracował „Kurier Poranny".

Przeczytaj: Ile gotówki musisz mieć, by dostać kredyt na kawalerkę

Źródło: Kurier Poranny/x-news  

Podczas targów w niedzielę o godz. 12:00 zostanie rozstrzygnięty konkurs „Mieszkaj i urządzaj", w którym łączna pula nagród dla trzech wyłonionych zwycięzców wyniesie 4,5 tys. złotych (będą to karty podarunkowe Leroy Merlin). Zwycięzca konkursu otrzyma bon na zakupy o wartości 3 tys. złotych. Za drugie miejsce nagrodą będzie bon o wartości  tysiąca złotych, a za trzecie – 500 złotych.

Jak wziąć udział w konkursie „Mieszkaj i urządzaj"

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć tylko na jedno pytanie.

Pytanie konkursowe: Jak urządziłbyś mieszkanie korzystając z produktów dostępnych w sklepach Leroy Merlin? 

Aby zwiększyć szansę na wygraną, należy załączyć rysunek wykonany przez dziecko lub osobę dorosłą.

Formularz konkursowy oraz więcej informacji o konkursie dostępne na stronie mieszkaniowe.targibialystok.com.

Odpowiedź na powyższe pytanie należy przesłać do 17 marca 2017 roku, do godz. 10:00. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresami:

Partnerem Porannego Targów Mieszkaniowych i Konkursu „Mieszkaj i urządzaj" Jest Leroy Merlin. 

Autor: Donata Żmiejko
1komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (1)

Będą też informacje o otwarciu nowego salonu z łazienkami Intero. Połączenie salonu stacjonarnego i sklepu internetowego. Bardzo duży wybór i atrakcyjne ceny. Zapraszamy na targi i do Galerii Ciesielska w Białymstoku.
Artur, 16.03.2017, 08:27