Osiedle Moje Zacisze w sprzedaży

Tagi:
Funkcjonalne mieszkania i lokale usługowe w nowoczesnym budynku jedynie 1500 m od centrum Kielc.
 • Osiedle Moje Zacisze w sprzedaży

  mat. inwestora
 • Osiedle Moje Zacisze w sprzedaży

  mat. inwestora
 • Osiedle Moje Zacisze w sprzedaży

  mat. inwestora
 • Osiedle Moje Zacisze w sprzedaży

  mat. inwestora
 • Osiedle Moje Zacisze w sprzedaży

  mat. inwestora
 • Osiedle Moje Zacisze w sprzedaży

  mat. inwestora
 • Osiedle Moje Zacisze w sprzedaży

  mat. inwestora
 • Osiedle Moje Zacisze w sprzedaży

  mat. inwestora
 • Osiedle Moje Zacisze w sprzedaży

  mat. inwestora
 • Osiedle Moje Zacisze w sprzedaży

  mat. inwestora
 • Osiedle Moje Zacisze w sprzedaży

  mat. inwestora

• Oferujemy funkcjonalne mieszkania oraz lokale usługowe w nowoczesnym, czteroklatkowym budynku położonym w doskonałej lokalizacji przy ul. Zagnańskiej - tuż obok doliny Silnicy, w pobliżu kieleckiego Zalewu i jedynie 1500m od ścisłego centrum Kielc.
• Mieszkania zostały zaprojektowane przez zespół architektów łączących najnowocześniejszą wiedzę z doświadczeniem. Posiadają od dwóch do czterech pokoi i powierzchnie od 32 do 90 m2. Zapewniają one również możliwość zmiany aranżacji i dostosowania do Państwa potrzeb, a ich rozkład umożliwia łatwe wydzielenie strefy dziennej i nocnej mieszkania.
• Mieszkania oferowane w standardzie deweloperskim posiadają nowoczesną stolarkę okienną, duże tarasy od strony wschodniej, południowej i zachodniej oraz balkony od strony północnej. Wszystkie wykończone zostały estetycznymi barierkami ze stali nierdzewnej i szkła zapewniając wysoki komfort użytkowania.
• Każde z mieszkań posiada ekonomiczną instalację centralnego ogrzewania oraz wody użytkowej umożliwiającą znaczne ograniczenie kosztów eksploatacji.
• Do dyspozycji mieszkańców są 4 klatki z cichobieżnymi windami pracującymi od kondygnacji podziemnej, w której znajdują się wyznaczone w wielostanowiskowym parkingu podziemnym miejsca postojowe oraz funkcjonalne komórki lokatorskie.
• Wydzielony przy budynku i ogrodzony teren zielony z placem zabaw dla dzieci, podobnie jak okoliczne tereny rekreacyjne, zapewniają możliwość spokojnego wypoczynku bądź aktywnego spędzania czasu.
• W niedalekim sąsiedztwie inwestycji „Moje Zacisze" znajdą Państwo zarówno najdłuższe w Kielcach ścieżki rowerowe, miejskie place zabaw, tereny rekreacyjne, szkoły, przedszkola, przychodnie i sklepy.
• Lokalizacja budynku zapewnia doskonałą komunikację zarówno pieszą, komunikacją miejską, jak i samochodową z centrum miasta, jak i trasami wylotowymi z Kielc, ułatwiając i skracając znacznie na przykład codzienny dojazd do pracy. Nie bez znaczenia jest również łatwy dojazd do dworców PKP i PKS. 

J. K. NIERUCHOMOŚCI 

Autor: J. K. NIERUCHOMOŚCI
10komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (10)

zapowiadało się dosyć niepozornie a wygląda rewelacyjnie z tego co wiem to materiały i standard wykończenia na wysokim poziomie.n Oby więcej takich inwestycji :)
runtka, 23.07.2015, 14:09
A otoczenie zajeb..ste. Z jednej strony 4 metry od ruchomej drogi, z drugiej skład budowlany, z trzeciej parę metrów od innego bloku a czwarta tylko czekać aż coś wybudują. W Kielcach ładuje się bloki w każdą możliwą dziurę nie myśląc o późniejszym komforcie mieszkających osób.
mike, 23.07.2015, 22:20
odezwał się kolejny malkontent-nieudacznik...chłopie, ogarnij się. to jest CENTRUM MIASTA. wszędzie na świecie jest tak, albo jeszcze gorzej. ja tutaj kupiłem nowe mieszkanie, a mieszkam bardzo blisko. z tego co wiem, cała okolica bardzo szybko się korzystnie zmieni i zabuduje. ja tam jestem często i widzę, że budynek jest budowany bardzo starannie i w dobrym standardzie. chcesz mieć pole, TO WYPROWADŹ SIĘ NA WIEŚ. ja tam wolę mieszkać w centrum miasta, w spokojnej i wygodnej okolicy. mieszkam bliziutko i wiem, jaka to wygoda mieć wszystko pod nosem. dzieciak do szkoły i na basen, ja do pracy i do miasta na piffko z kumplami, moja do pracy i do klubu, razem na spacery nad silnicę albo zalew.. wszędzie mam góra parę minut drogi. no i tu przynajmniej jest mały placyk przed blokiem.
filip, 24.07.2015, 10:37
odezwał się kolejny malkontent-nieudacznik...chłopie, ogarnij się. to jest CENTRUM MIASTA. wszędzie na świecie jest tak, albo jeszcze gorzej. ja tutaj kupiłem nowe mieszkanie, a mieszkam bardzo blisko. z tego co wiem, cała okolica bardzo szybko się korzystnie zmieni i zabuduje. ja tam jestem często i widzę, że budynek jest budowany bardzo starannie i w dobrym standardzie. chcesz mieć pole, TO WYPROWADŹ SIĘ NA WIEŚ. ja tam wolę mieszkać w centrum miasta, w spokojnej i wygodnej okolicy. mieszkam bliziutko i wiem, jaka to wygoda mieć wszystko pod nosem. dzieciak do szkoły i na basen, ja do pracy i do miasta na piffko z kumplami, moja do pracy i do klubu, razem na spacery nad silnicę albo zalew.. wszędzie mam góra parę minut drogi. no i tu przynajmniej jest mały placyk przed blokiem. a cenę dostałem korzystną...
filip, 24.07.2015, 10:38
taka nieciekawa okolica, a tu popatrz- jednak Rysiek Grzyb chce inwestować ciężkie miliony. poczytaj: http://www.strefabiznesu.echodnia.eu/artykul/zamiast-galerii-stana-wiezo... niezły z ciebie expert... może mu zaczniesz doradzać, gdzie ma inwestować? przecież się nie zna i do tej pory to same nieudane inwestycje zrobił, hahahaha.
siła na reklamę, 29.07.2015, 14:47
tam się robi bardzo fajne miejsce do mieszkania. było przemysłowe, ale ostatnio w Echu przeczytałem, że cały teren po dawnym PKS-ie będzie przekształcony na mieszkaniówkę. niedługo zniknie więc pewnie skład, a powstaną kolejne bloki. wg mnie bardzo fajna lokalizacja na mieszkanie.
Nowy, 24.07.2015, 10:21
http://www.strefabiznesu.echodnia.eu/artykul/%E2%80%9Eplaza%E2%80%9D-nie...
to prawda, 29.07.2015, 14:57
Niestety nie polecam współpracy z właścicielem tej inwestycji tj, niedoswiadczonym developerem K.Gruszka, wystarczy poczytać opinie o jego warsztacie samochodowym g-tech,strach pomysleć jak bedziecie chcieli coś uzyskać w ramach gwarancji lub reklamacji - zbywanie, kłamstwa i nieodbieranie tel to standard tego człowieka.
Nie polecam, 24.07.2015, 18:23
ojojoj masz niestety błędne informację co do serwisu ale niech będzie... co do inwestycji radze odwiedzić budowę kontakt na stronie naocznie przekonasz się co do jakości materiałów i wykonania.
najlepiej ponarzekać, zrobić komuś koło tyłka i jakoś się kręci
a telefony odbiera na bieżąco mnie się jeszcze nie zdarzyło żeby nie odebrał zresztą równy z niego chłop :)
alex, 28.07.2015, 08:52
mnie najbardziej przekonuje kwestia ogrzewania mieszkania...
zawsze to parę złotych zostanie w kieszeni :)
agnieszka, 29.07.2015, 13:42