Oferty mieszkań i domów w atrakcyjnych cenach na Porannego Targach Mieszkaniowych

Ci, którzy chcą kupić wymarzone „M", mogą skorzystać z wyjątkowej okazji. Zapraszamy na Porannego Targi Mieszkaniowe już w ten weekend. W jednym miejscu będzie można wybierać spośród setek ofert nieruchomości na sprzedaż.
  • Porannego Targi Mieszkaniowe

    Na targach w jednym miejscu zapoznasz się z setkami ofert domów i mieszkań na sprzedaż. Dzięki temu zaoszczędzisz czas.

    Wojciech Wojtkielewicz

W sobotę i niedzielę (18 i 19 marca) warto wybrać się na Porannego Targi Mieszkaniowe, które odbędą się w godz. 10:00-16:00, w siedzibie NOT w Białymstoku, przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 2. 

Tutaj będzie można się zapoznać z mnóstwem już wybudowanych mieszkań oraz wizualizacji tych, które dopiero powstają. Swoje oferty zaprezentuje ok. dwudziestu deweloperów. Są one bardzo zróżnicowane pod względem metrażu mieszkań, lokalizacji, standardu wykończenia, jak i tzw. dodatków – komórki lokatorskie, miejsca postojowe i oczywiście – pod względem ceny za metra kwadratowy mieszkania. Będzie też można porozmawiać z doradcami finansowymi, którzy pomogą Państwu w wyszukaniu odpowiedniej oferty finansowej, aby móc spełnić marzenie o własnym mieszkaniu.

Dowiedz się: Czy czynszówki z programu "Mieszkanie Plus" rywalami TBS-ów  

Źródło: Kurier Poranny/x-news 

– Dzieci zamieszkały w Warszawie i dla nas duży dom stał się utrapieniem – mówi Piotr Kulesza, który wybiera się na targi. – Chcemy znaleźć dwupokojowe mieszkanie i dlatego pójdziemy na targi mieszkaniowe. Dla mnie i mojej żony najważniejsze jest, żeby mieszkanie było w centrum miasta, aby było słoneczne, ciepłe i z windą, ewentualnie na parterze.

Mieszkania w dobrej cenie na  Porannego Targach Mieszakaniowych

Wiadomo, że niektóre firmy deweloperskie biorące udział w targach mieszkaniowych, wprowadzą specjalne promocje cenowe na mieszkania i domy.

– Z okazji Porannego Targów Mieszkaniowych wprowadzamy rabaty cenowe naszych sprzedawanych mieszkań i bliźniaków, które będę obowiązywały podczas tej dwudniowej imprezy – mówi Robert Kostro, prezes Przedsiębiorstwa Budowlanego Eko-System, która to firma będzie wśród wystawców na targach. – Rabat w przypadku bliźniaków będzie w kwocie 22 tysięcy złotych, natomiast w przypadku mieszkań w szeregówkach nawet do 18 tysięcy złotych. Najtańsze mieszkanie dwupoziomowe w niskiej zabudowie szeregowej, o powierzchni 50,89 metrów kwadratowych z ogródkiem i miejscem parkingowym, będzie w cenie 220 tysięcy złotych.

W niedzielę, o godz. 12:00 zostanie rozstrzygnięty konkurs „Mieszkaj i urządzaj", w którym łączna pula nagród dla trzech wyłonionych zwycięzców wyniesie 4,5 tys. zł (będą to karty podarunkowe Leroy Merlin). 

Przeczytaj: Jak wziąć udział w konkursie „Mieszkaj i urządzaj" 

Autor: Donata Żmiejko
0komentarzy