Nowoczesny blok z ogrodem zamiast pustego placu

U zbiegu ulic Zachodniej i Żeromskiego w Białymstoku powstaje nowoczesny, siedmiokondygnacyjny budynek mieszkalny. Wcześniej był tam praktycznie pusty plac.
  • Kompleks Pogodna Zachodnia będzie miał wewnętrzny ogród

    Kompleks Pogodna Zachodnia będzie miał wewnętrzny ogród

    Rogowski Development
  • Budowa kompleksu mieszkaniowego Pogodna Zachodnia

    Budowa kompleksu mieszkaniowego Pogodna Zachodnia w Białymstoku

    Rogowski Development

Inwestycja firmy Rogowski Development powstała w miejscu praktycznie nieużywanej zajezdni autobusowej. Siedmiokondygnacyjny blok mieszkalny ma być w pierwszej części gotowy jeszcze pod koniec 2011 roku. Drugi etap będzie gotowy na koniec trzeciego kwartału 2012 roku.

Kompleks Pogodna Zachodnia (bo tak nazywa się inwestycja) to nowoczesny kompleks mieszkaniowy na białostockim Nowym Mieście. Jego głównym atutem jest wewnętrzny ogród dostępny tylko dla mieszkańców. Mieszkania mają powierzchnię od 41 do 74 metrów kwadratowych. Ogromna większość z nich jest już sprzedana. Do dyspozycji mieszkańców będą również garaże podziemne, place zabaw dla dzieci. Budynek wyposażony będzie w dźwiękoszczelne okna.

Deweloper kupił działkę od Komunalnego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Plac był praktycznie niewykorzystywany. Była na nim portiernia, dyspozytornia, parkingi dla ciężarówek, plac do nauki jazdy. W nocy parkowały tam także miejskie autobusy. 

Autor: Kurier Poranny
12komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (12)

"Superancko" kolejny moloch w osiedlu mlodocianych bandytow - bedzie sie dzialo. Rodziny z malymi dziecmi zapraszamy!!!
djx, 07.07.2011, 14:19
niby kto to sa ci mlodociani bandyci?
Anonim, 08.07.2011, 08:32
zwykły tradycyjny blok określany jest nowoczesny. takie zachowanie porannego można ocenić jako wzbubdzanie w świadomości białostoczan bycia daleko z tyłu za nowoczesnym światem.
Anonim, 07.07.2011, 14:38
również chciałbym zwrócić na to uwagę. to kolejna publikacja porannego, która jasno pokazuje, że brakuje jej klasy, bo to, co nazywa "nowoczesnością" w swojej ideologii organizacji życia, przestrzeni, funkcji, estetyki nie różni się od obiektów z początków ubiegłego wieku. jedyną różnicą jest technologia rozwiązań. wszystko.
a może powinien tu widnieć napis: artykuł sponsorowany? kolejny, płytki, dla mas......
Anonim, 07.07.2011, 21:01
święta prawda Nowe Miasto osiedle młodocianych bandytów zapraszany na spacer matki z małymi dziećmi, poza tym taki wielki moloch, to nie lepiej trochę dołożyć i kupić szeregówkę poza miastem
Anonim, 07.07.2011, 15:05
jak tylko napiszesz, ze cena z kosmosu tj. 4500 za m2 to od razu kasuja komentarz, ludzie nie dajcie sie nabrac na te wywindowane ceny max 3700 wg GUS i tego sie trzymajcie w centrum uzywane chodza juz po 3 tys za m2
chrupol, 07.07.2011, 18:46
Mysle ze i poranny i rogowski development nie maja za bardzo pojecia jak wyglada nowoczesc i budynek apartamentowy... Moge nieodplatnie podeslac jakis katalog. Moze to utwierdzi tych ludzi w jak duzym sa bledzie. Zenada
Anonim, 08.07.2011, 04:22
...po drugiej stronie ulicy Żeromskiego, a blok mieści się na osiedlu Kawaleryjskim. Więcej rzetelności Panowie redaktorzy.
Anonim, 08.07.2011, 11:13
zapomnieliśmy dopisać "Artykuł sponsorowany". Ot, taki malutki błądzik