Nowe osiedle w centrum miasta. Nowe Bojary przy Ryskiej

Kolejne nowe osiedle pojawi się w centrum miasta. To Nowe Bojary zlokalizowane przy ulicy Ryskiej, na skraju dzielnicy Bojary, tuż przy ulicy Sienkiewicza – jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych stolicy Podlasia.
  • Osiedle Nowe Bojary w Białymstoku będzie gotowe w 2013 r.

    Osiedle Nowe Bojary w Białymstoku będzie gotowe w 2013 r.

    fot. deweloper
  • Osiedle Nowe Bojary w Białymstoku będzie gotowe w 2013 r.

    Osiedle Nowe Bojary w Białymstoku będzie gotowe w 2013 r.

    fot. deweloper
  • Osiedle Nowe Bojary w Białymstoku będzie gotowe w 2013 r.

    Osiedle Nowe Bojary w Białymstoku będzie gotowe w 2013 r.

    fot. deweloper
  • Osiedle Nowe Bojary w Białymstoku będzie gotowe w 2013 r.

    Osiedle Nowe Bojary w Białymstoku będzie gotowe w 2013 r.

    fot. deweloper

Nowe Bojary pojawią się na styku dwóch światów. Najstarszej dzielnicy miasta, ciągle jeszcze pełnej wąskich uliczek i drewnianych domków oraz odnowionej ulicy Sienkiewicza, po której mkną samochody.

Wysokość budynków od ulicy Kraszewskiego będzie nawiązywała do już istniejącej czterokondygnacyjnej zabudowy i będzie rosła do dziewięciu kondygnacji w stronę ulicy Łąkowej. Na osiedlu pojawi się także jeden budynek trzykondygnacyjny, bez windy.

Wielostanowiskowy parking podziemny z garażami i miejscami postojowymi pozwoli zaprojektować na nowym osiedlu dużą ilość zieleni i obiektów małej architektury. Osiedle stworzy absolutnie bezpieczną przestrzeń do zamieszkania - chronioną i monitorowaną.

Deweloper dba też o porządek wokół budynków. Przy zakupie mieszkania wprowadził obowiązek wykupienia miejsca postojowego lub garażu w podziemnej części budynku. Do pierwszych mieszkań będzie można wprowadzać się już na początku 2013 roku. Właśnie uprawomocniło się pozwolenie na budowę i firma rusza z robotami.

W blokach zaprojektowano mieszkania od 27,89 m kw. do 72,40 m kw. Najtańsze mieszkanie oferowane jest za 4700 zł w stanie deweloperskim. 

Autor: redakcja.regiodom
17komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (17)

bardzo dobra cena jak za mieszkanie... zwykle za metr mniej/wiecej tyle cenia... ale chyba jeszcze sie zastanowie bo nie do konca lokalizacja mi odpowiada ;)
zajonc, 04.08.2011, 09:35
Ludzie nie bądźcie frajerami nie kupujcie przewartościowanych mieszkań niech deweloperzy zaczną walczyć o klienta. Cena m2 nie jest w żaden sposób adekwatna do zarobków w Białymstoku to tylko i wyłącznie efekt pazerności deweloperów i wmawiania że taniej się nie da. W Polsce mamy najdroższe mieszkania w europie.
qura, 04.08.2011, 10:19
to 235 tysięcy zł nie wiem czy warto :)
ho, 04.08.2011, 10:23
ale przeciez tu jest mowa o mieszkaniu za 4700 a nie pojedynczym metrze ;)
zajonc, 04.08.2011, 23:16
Witam. Niewiem czemu dobra cena 4700 jak w mieście mozna bez problemu kupić nowe za 4300 i koło nowego Auchan (Jazbud) i przy domku napoleona i przy transportowej i przy "kręgu" (wszędzie jest z rabatem po 4200-4400) więc to chyba jakaś osoba z firmy reklamuje, ze tam na wygwizdowiu 4700 to tanio i dobra oferta :))) haha bez jaj...
turbo, 04.08.2011, 10:26
Wygwizdowie to chyba wlasnie przy domku napoleona, kregu itp.....i to chyba ty reklamujesz jazbud?
marta, 25.12.2011, 15:37
Rogowski bedzie budował osiedle wśród stawów na terenach po Byłych Sklejkach na Dojlidach. To bedzie Super Luksusowe Osiedle Reszta sie chowa...Zwłaszcza taki klocek jak ten
Z Dojlid, 04.08.2011, 10:28
Osiedle wśród komarów? Mam nadzieję, że to co napisałeś to dowcip.
mer, 04.08.2011, 11:25
Załatwiam kredyt we Frankach - bo wiem że jak to zwykle kapitał spekulacyjny tak wygrzał Franka że zaraz się zwali na pysk. I jak wezmę 200 tys Franków po 3,70zł to bedę miał 740 tys w gotówce..... A za monent Frank będzie po 3 zł i mniej i do spłaty bedzie już 600 tys....Więc 140tys bedę do przodu
Pora brać kredyt, 04.08.2011, 12:56
Żaden bank Ci teraz nie da fajnego kredytu we frankach ;) Dadzą Ci takie warunki (przymusowe ubezpieczenia, prowizje itp.) że szybko przejdziesz na PLN.
Rdx, 04.08.2011, 15:17
a jak skoczy do 4,4 - to będziesz 140tyś w plecy
redlum, 04.08.2011, 15:23
Jesli chodzi o blok jazbudu przy gruntowej to blok stoi a sprawa pozwolenia na budowę jest na etapie początkowym. to nie jest fakt.
jazfan, 04.08.2011, 19:30
A kiedy w Białym powstanie nowe osiedle jednorodzinne z działkami dostępnymi dla każdego chcącego budować młodego człowieka . Dosyć już klitek dla kredytowych niewolników
jadzia, 04.08.2011, 22:34
Od kiedy Białystok jest stolicą Podlasia, a ul. Ryska jest centrum miasta?
qwerty, 05.08.2011, 00:15
"Deweloper dba też o porządek wokół budynków. Przy zakupie mieszkania wprowadził obowiązek wykupienia miejsca postojowego lub garażu w podziemnej części budynku." a mi się zdaje, że deweloper po prostu chce naciągnąć ludzi na miejsca parkingowe za jakieś horrendalne kwoty rzędu 40.000 / szt. i w ten sposób po raz kolejny sprzedać m2, na których zbudował blok, i które sprzedał już kilkakrotnie sprzedając mieszkania w tymże bloku. Oczywiście ma do tego prawo, ale po co wstawiać takie głodne kawałki o dbałości o porządek?
gtech, 08.08.2011, 10:41
supernowoczesne osiedle odgrodzone od mieszkańców innych osiedli? haha, drobnomieszczaństwo drodzy państwo!
rafał dakowicz, 24.12.2011, 18:30
OBLICZ SWOJA ZDOLNOŚĆ FINANSOWĄ
www.lemonbrother.ebrokerpartner.pl