Na targach Kuriera Porannego możesz znaleźć mieszkanie

Mnóstwo mieszkań, domów i projektów oraz porady doradców finansowych i bankowców – to wszystko czekać będzie na odwiedzających Porannego Targi Mieszkaniowe. Impreza odbędzie się już 5 i 6 marca.
  • Porannego Targi Mieszkaniowe

    Podczas odbywających się cyklicznie Porannego Targów Mieszkaniowych wiele osób znajduje swoje wymarzone mieszkanie.

    Paweł Kamiński

W siedzibie NOT w Białymstoku, przy ul. Marii Skłodowskiej Curie na Państwa będzie czekało ponad dwudziestu wystawców. Podczas targów będzie można zapytać przedstawicieli deweloperów o szczegóły dotyczące interesujących nas ofert mieszkaniowych, a będzie ich wiele. Natomiast doradcy finansowi pomogą Państwu w wyszukaniu odpowiedniej oferty finansowej, która pomoże spełnić marzenie o własnym mieszkaniu.

– Porannego Targi Mieszkaniowe to okazja, aby zainteresowanym bezpośrednio przedstawić naszą szeroką ofertę, dotyczącą realizowanych przez nas inwestycji – mówi Andrzej Pańkowski z firmy Rogowski Development. – Mamy oferty mieszkań o zróżnicowanej powierzchni i lokalizacji. Uczestniczyliśmy we wszystkich edycjach tej imprezy i wynika z nich, że wśród odwiedzających je, jest spore zainteresowanie naszymi ofertami.

Firma Rydzewski Development z główną siedzibą w Ełku podczas targów będzie prezentować głównie najnowszy projekt realizowany w Białymstoku – tj. Apartamenty Słonimska.

– To atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta, wyjątkowa architektura i rozwinięta infrastruktura – to są atuty naszej inwestycji – mówi Paweł Kiźliński z firmy Rydzewski Development. To 2-kondygnacyjny budynek z 79 mieszkaniami w zabudowie zamkniętej, z prywatnym podwórkiem.

Wśród wystawców będzie też firma Home Broker, która świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

– Home Broker zajmuje się kompleksową usługą doradztwa na każdym etapie planowania i dokonywania transakcji – mówi Jerzy Osipiuk z białostockiego Oddziału Home Broker. – Zainteresowani podczas targów będą mogli zapoznać się z naszą ofertą i skorzystać z naszych usług doradztwa finansowego.

Weź udział w konkursie

Podczas drugiego dnia targów zostanie rozstrzygnięty konkurs, w którym główną nagrodą będzie karta podarunkowa Leroy Merlin o wartości 5 tys. zł. Druga nagroda to karta o wartości 600 zł, a trzecia – 400 zł. Może w nim wziąć udział każdy. Wystarczy odpowiedzieć na pytania, które są zamieszczane w „Kurierze Porannym" (do 29 lutego). Można też wejść na stronę „Kuriera Porannego" i wypełnić online konkursowy formularz elektroniczny: link do formularza konkursowego

Patroni Porannego Targów Mieszkaniowych

Autor: Donata Zmiejsko
0komentarzy