Mieszkanie w centrum Katowic za 40 zł? Takie rzeczy tylko w Dzienniku Zachodnim

Weź udział w wyjątkowej loterii Dziennika Zachodniego oraz Śląska Plus i wygraj wykończone, umeblowane i wyposażone mieszkanie w Katowicach.
  • Mieszkanie do wygrania

    Wygraj własne M w loterii mieszkaniowej organizowanej przez Dziennik Zachodni.

    Dziennik Zachodni

Nowe mieszkanie za 40 zł? Jest to możliwe, jeśli weźmiecie udział w wyjątkowej loterii Dziennika Zachodniego „Mieszkanie za czytanie".

Nagrodą główną jest w pełni wykończone i wyposażone lokum w centrum Katowic. Jego powierzchnia to 42,34 metry kwadratowe.

Składa się ono z kuchni połączonej z jadalnią, pokoju pełniącego funkcję salonu z sypialnią oraz łazienki i przedpokoju. Jego łączna wartość wynosi 230 tysięcy złotych.

Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul. Moniuszki 12 w Katowicach, będącej własnością Śląskich Kamienic – partnera loterii i fundatora nagrody głównej.

Jak grać o mieszkanie?

Do gry o mieszkanie można się włączyć w każdej chwili. Wystarczy wykupić dostęp do serwisu Śląsk Plus (www.slaskplus.pl) na miesiąc, kwartał lub pół roku. Im dłuższy dostęp, tym więcej szans na wygraną w loterii. Co miesiąc losowane będą nagrody dodatkowe, a losowanie mieszkania odbędzie się w październiku.

WEJDŹ DO GRY!

Loteria mieszkaniowa Dziennika Zachodniego

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy